Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit írjak neki egyáltalán?...

Mit írjak neki egyáltalán? Mit kérdezzek tőle? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egyik nap az Instagramon követni kezdtem egy neves külföldi színészt. Még aznap írt nekem. Nagyon meglepődtem, zavarba jöttem. Kérdezősködött - én válaszoltam. Mit kérdezzek tőle, hogy megtartsam a figyelmét?
2019. jan. 17. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először is bizonyosodj meg róla, hogy valóban ő az, és nem egy fake profilról van szó.
2019. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez vagy kamu kérdés vagy a profil kamu akinek írtál. Már az is világszámba megy ha valami híres ember egyáltalán válaszol ha kérdezel tőle vagy írsz neki valamit, de az hogy ő írjon rád teljesen ismeretlenül, na az még a hétköznapi embereknél se gyakori de sztároknál meg a lehetetlen kategória. Biztos arra van ideje/kedve hogy a sok millió rajongó közül random emberekre irkáljon.


Esélyesebb hogy kamu profil aki visszaél a híresség nevével és arcképével, és így próbál meg adatokat kiszedni belőled. Bankszámlaszámod nem kérdezte?

2019. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Nem feltétlen kamu csak nézd meg miket rak ki.Én egyszer ráírtam Joel Santosra mert láttam az instáján,hogy milyen büszke arra,hogy egyre több helyen ismerik a zenéjét.El is küldtem neki egy videót,amit én vettem fel amikor 1 táncospár az ő dalára táncolt majd nyert meg egy versenyt.Ki is tette az oldalára,be is jelölt rajta hogy köszöni és privátban kérdezte a táncosok nevét is,hogy megköszönje nekik is és a mai napig szoktunk néha csacsogni.Ha itthon még nem is ismerik annyira,de lassan világhírű lesz.

Óvatosan azért vele de látod simán van esély rá,lehet ő pont olyan,aki mindenre válaszol.

Ha pedig nem ő,arra hamar fény derülhet.

2019. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!