Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki/ mit kérdezzek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki/ mit kérdezzek tőle?

Figyelt kérdés

Ez elég furán fog gondolom hangzani, de mindegy..Szóval 14/l vagyok és van egy híres (külföldi) fiú, aki tetszik nekem. Már sikerült vele kapcsolatba lépnem Snapchat-en. Minden nap jó éjszakát kívánok neki meg kérdeztem tőle valamit és kb ennyi. Már volt, hogy válaszolt. Egyszer ő is jó éjt kívánt. És ezt fent szeretném tartani, közelebb szeretnék hozzá kerülni, mert lehet hogy hülyeség, de a remény hal meg utoljára és talán egyszer lehetne valami...

Csak nem tudom, mit kérdezhetnénk. Olyat szeretnék, ami nem úgy hangzik mintha egy riporter kérdezné.

Nem szeretnék csak egy fan lenni neki.

Légyszi segítsetek. Köszönöm:)


2016. ápr. 5. 15:47
 1/4 anonim válasza:
Szia! Hát, ez (szerintem) attól függ, hogy mennyire híres a srác, vagy mennyire lakik messze.
2016. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha híres, akkor nagy eséllyel van még a világon pártízezer lány, aki ugyanúgy jó éjt kíván neki. Én még nem kezdeném tervezgetni az esküvőt. :D


Kérdezd meg tőle, hogy tudta-e, hogy a magyar lányok a legszebbek? :)

2016. ápr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Privibe elárulod kicsoda? :)
2016. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösziii a válaszokat. Ööö. Eléggé híres és eléggé messze is lakik. De nem baj megoldható:D
2016. ápr. 5. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!