Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem élősködő ez a...

Csak szerintem élősködő ez a család?

Figyelt kérdés
Csak szerintem élősködő a brit királyi család? Szinte semmit sem csinálnak azon kívül hogy,elmenek valami rendezvényre,integetnek,támogatnak pár helyet,persze ezt is az adofizetők pénzéből és valoszinüleg csinálank még pár dolgot a palotán belül. És ezért kapnak több milliókat,szinte a semmiért,amit ismét elköltenek több ezreket érö ruhákra.Nem akarok semmi féle royal fant megsérteni,de én nevetségesnek találom hogy az emberek efektiv eltartják öket,csak azért mert beleszületek egy bizonyos pozícióba,hiszen ők is csak sima emberek. Tudom,semmi közöm hozzá,hiszen még nem is vagyok brit állampolgár,de ez nekem már rég böki a csörömet.

2019. jan. 9. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a Kardashianok azok akik élősködőek, hogy egy jó példát mondjak. Akkor már inkább a királyi család, azok legalább értelmesek.
2019. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha a briteket annyira zavarná, biztosan kiharcolták volna már, hogy szimbólikusan se létezzen a királyi család és fosszák meg őket minden joguktól...csak hát azért a történelmet nem lehet csak úgy pusztán azért a pármillió font spórolás címén lezárni...
2019. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!