Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kaley Cuoco-t (Agymenők)...

Kaley Cuoco-t (Agymenők) meghülyítette a hírnév? Közszemlére teszi a magánéletét a közösségi oldalakon, att

Figyelt kérdés
2018. dec. 21. 17:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt akartam még írni, csak véletlen elküldtem, hogy lehordja mindennek a rajongóit egy szimpla "terhes vagy" kérdés után például. Mintha pofátlanság lenne ilyet kérdezni egy nőtől.
2018. dec. 21. 17:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért a női hiúságot igencsak rombolja, ha nem terhes és mégis annak nézik. A jobb eset, hogy azért mert hülye pózt vett fel, a rosszabb, hogy azért mert meghízott. Van akinek eléggé sértő egy ilyen beszólás. Mindenesetre én nem vonnék le következtetést 1-2 bulvárcikk alapján, mert úgysem tudjuk hogy milyen lehet az élete, és hogy mellette hány perverz zaklató vagy utálkozó ostromolja mindenféle hülyeséggel, vagy hányan ültek fel a terhes-vonatra és floodolták sorra a hülyeséget, míg ki nem akadt.


Amúgy nem hordott le senkit semminek, egy nagyon semleges és egyenes mondatot írt ki, hogy ha valakit érdekel akkor álljon elé és kérdezze meg, ne a képei alatt spekuláljon.

2018. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2


Fú egyszer buszon voltam tanúja ilyennek, egy pasas terhesnek vélt egy nőt, utána persze ő szarul érezte magát, elég gány szitu volt. Mondjuk az a nő elég jól kezelte.


Sok sztár nem tudja használni a közösségi médiát. + Kaley emellé szerintem elég ostoba is.

2018. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*ő IS szarul érezte magát
2018. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!