Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért oltogatják sokan a...

Miért oltogatják sokan a fiatal sztárokat?

Figyelt kérdés

(Lehet rossz helyen raktam fel a kérdést,de egy próbát megér.)

Azt mondják, h. nincs tehetségük, csak eljátszanak egy szerepet, nem tudnak énekelni stb.Én nem vagyok rajongó,de szerintem elég rossz dolog az h. sokan előitéletekkel vannak tele és utálkodnak.Hisz ezek a fiatalok már jobban énekelnek mint pl én és még sokan.Zenét szereznek, szöveget írnak, hangszeren játszanak és azt csinálják amit szeretnek.Lehet vannak 14-16 éves sztárok,de a mai nagyok sem 30-40 évesen kezték.Pl ott van Madonna, neki sincs egy csillagos5-s hangja,de mégis évtizedek óta a toppon van és milliók rajonganak érte.Illetve szerintem minden szakmában van olyan aki jobb és rosszabb,de attól még lehet sikeres és boldog.Szóval nem értem miért vannak ezek a rossz indulatú emberek.


2010. jún. 25. 08:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Kedves kérdező. Pontosítok. Nem szerepet játszanak, hanem szerepet játszatnak velük. Azt, ami eladható és amiből managernek lesz pénze. Mert ugye aki fiatal, annak nincsenek kapcsolatai, ezért kell neki a manager, aki ki is használja rendesen. Brasch Bencét ismerem személyesen, itthon volt előadáson, az édesanyjával nem akarta engedni a managere 2 szót váltani. Valamint meg lehet nézni Bence új klipjét. Aki ismeri, tudja, hogy azért ez a stílus, mert ebből lehet pénzt csinálni, ez adható el. A tinicsajok egy része megőrül érte, ezt használják ki. Most még amíg fiatal, tapasztalatlan, nem boldogul egyedül, "muszáj" azt csinálnia, amit mondanak neki.
2010. jún. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

Ez nem sztárság...

Ez divat.

Felkapott nyál az egész, SP-t is csak azért hallgatják ezek a kis tinik mert másnap az a fő téma, hogy "Juj, láttad SP új klippjét? Juj, milyen kis cuki volt a haja", aztán már rögtön gáz vagy, ha fingod sincs miről beszélnek.

Eltelik pár hónap, aztán ha beraksz tőle egy számot akkor:

-Úristen ! Ez már 1000 éve lejárt!...

Lelehet pontozni minden SP fan-nak, nem érdekel, ez a véleményem ha tetszik ha nem.

2010. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a mai zeneszerző meg éneklő sztárok nem azért olyan jók, mert minőségit alkotnak, hanem mert annyira leromlott a színvonal. A kis tinibálványok mindent lenyomnak a rajongók torkán, mert ott nem a tehetségért, hanem a népszerűségért rajonganak, sokan azért, mert csak így tudnak egy társaságba beilleszkedni. A szomorú pedig az, hogy a "szakma" is elismeri őket nálunk, ha már 2 számot ki tudtak dobni, és már akkor "sztárok". Majd ha 10 évet eltölt a színpadon úgy, hogy nem tvműsorok futtatják fel, hanem garázsból szervezett koncerteken szerzi meg a tapasztalatokat, akkor jut el valaki oda, hogy elkezdhet sztárt faragni magából. Addig meg "celeb".
2010. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem, miért sztárolod annyira Madonnát. Olyan sablonos és ostoba dalokat énekel, hogy az valami hihetetlen. Koncerteken hatalmas show-val próbálja kompenzálni azt , hogy a zenéje egy nagy nulla. Közröhej, hogy 50 évesen "gyere partizni" szintű szövegeket énekel.
2010. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Madonna világsztár...több jótékony dolgott tett mint egyes csicska sztár itt Magyarországon.
2010. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hogy itt mekkora sutyerákok vannak? Madonnát sp-vel egy kalap alá venni? Istenem, ekkor sz@rt, mint ez az sp?!


Oké egy két tizenéves a bugyijába élvez tőle, de Madonna bármely kulturált korosztályt képes táncra bírni. Sp meg csak egy drogos kis selejt...Belegondoltatok, hogy egy kis féreg a kedvenc kábítószeréről nevezi el magát?


Jó példa:D:D:D:D

2010. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!