Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért oltogatják sokan a...

Miért oltogatják sokan a fiatal sztárokat?

Figyelt kérdés

(Lehet rossz helyen raktam fel a kérdést,de egy próbát megér.)

Azt mondják, h. nincs tehetségük, csak eljátszanak egy szerepet, nem tudnak énekelni stb.Én nem vagyok rajongó,de szerintem elég rossz dolog az h. sokan előitéletekkel vannak tele és utálkodnak.Hisz ezek a fiatalok már jobban énekelnek mint pl én és még sokan.Zenét szereznek, szöveget írnak, hangszeren játszanak és azt csinálják amit szeretnek.Lehet vannak 14-16 éves sztárok,de a mai nagyok sem 30-40 évesen kezték.Pl ott van Madonna, neki sincs egy csillagos5-s hangja,de mégis évtizedek óta a toppon van és milliók rajonganak érte.Illetve szerintem minden szakmában van olyan aki jobb és rosszabb,de attól még lehet sikeres és boldog.Szóval nem értem miért vannak ezek a rossz indulatú emberek.


2010. jún. 25. 08:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
valamit lehet hogy már tudnak, de annyit még nem, hogy sztároknak tartsák magukat; nem véletlen, hogy jó ha egy szezont megérnek ezek a kis üdvöskék, ha nincs mögötte valódi tehetség, munka, pillanatok alatt eltűnnek
2010. jún. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ma teljesen más a helyzet mint régen. Ma belőled is csinálhatnak "sztárt" ha megvan hozzá az "arcod". Odamegy hozzád egy producer, hogy lenne-e kedved milliókat keresni magadnak és neki... elvisz stylisthoz, zenetanárokhoz, pár hónap alatt betanitanak neked pár "slágert", amiket természetesen nem te irtál...
2010. jún. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

hol van itt fiatal sztár?

Mert ilyen 2 napos "hírességeket" ismerek akiket pár napra felkap a média. A sztárhoz kicsit több kell

2010. jún. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tudhatjuk h. csak pár napig leszenek híresek, vannak akik már 1-3 éve színpadon állnak a médiában.Azért ezek a kfiatal együttesek, hangszeren is játszanak, gyerek koruk óta zenét tanulnak.És írnak dalszövegeket(lehet nem mindet, de szoktak írni).Belőlem nem tudnának sztárt csinálni,mert lámpalázam van:-) (pedig régen énekkaros voltam)
2010. jún. 25. 08:42
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

a zenéjük minőségéből lehet tudni, hogy meddig lesznek szinpadon. Ahogy változik a divat eltűnnek. őket is csak majd pár xar vivás műsorba hivják dumálni mert más nincs...

1-3 év pedig nem idő.


A lámpalázadat pedig 4-5 próbával el lehet mulasztani :)


Amúgy nézd meg a magyar "celebek" palettáját. Nálunk elvétve akad igazi művész, a többi pedig lóxar... látsd: fekete pákó (beszélni nem tud, de hires), SP (egy amcsi letűnt tinibálvány zenéit nyomatja magyarul), Győzike (no comment), és még sorolhatnám...

2010. jún. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sztár valakiből jó pár és komoly (nemzetközi is) siker után lesz. nem akarom bántani ezeket a mai "sztárokat", de ma már ha egyszer kamera elé állsz, egyből sztárnak, illetve celebnek titulálnak. eredmény, nulla.


Undortó.

2010. jún. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Undorító!
2010. jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A fiatal "sztárok" nem sztárok, csak tehetségesebbek, mint te, vagy én. Ha valaki meghallgatja őket, és fantáziát (pénzt) lát bennük, akkor kaphatnak lehetőséget, amivel élnek, vagy nem. Nagyon nehéz fennmaradni, mert túlzsúfolt a pálya. A sztárság meg kicsit nagyon messze van. Madonna az sztár, bár én nem szeretem, és azért sztár, mert bármely országban meghallják a zenéjét, pontosan tudják, hogy ki énekel. Ez szerinted melyik magyar "sztárnál" igaz?
2010. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja én vágom kire gondolsz ... a napiszaros sp-re?:D:D:D
2010. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sp? Ő úszik a magyar médiatenger felszínén? Mondjuk nem meglepő. A szart is feldobja a víz.....
2010. jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!