Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most ez komoly? Ki hiszi ezt el?

Most ez komoly? Ki hiszi ezt el?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 23. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:

nem értem pontosan. most amerikában takarítónő vagy itthon?

mert pl. nekem az az álmom, hogy californiában élhessek. inkább lennék ott mekis kiszolgáló mint itthon menő ügyvéd. szerintem anikó is döntött, inkább kinn éll átlagos környezetben mint itthon híres. mert ahhoz, hogy a médiában szerepelhessen itthon kell lennie. amúgy meg amit itthon keres azzal, hogy "celeb" az ott semmire sem elég. több pénzt keres a takarítással. más kérdés, hogy azért elég megalázó.


de amúgy nem az volt az egyik műsorban, ahol interjút adott, hogy eddie murphyvel is lefeküdt?? hát azt nem hiszem, hogy takarítóként. egyértelmű, hogy prostiként dolgozott kinnt.

16/L

2010. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne ezt elhinni? Ez a nő egy senki! Nem csinált semmit, csak benne volt két idióta műsorban, amik már ezer éve lefutottak! Ennyi idő után is ebből próbál megélni, és hülyébbnél hülyébb ürügyekkel kerül be a televízióba!
2010. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja és ez ugyan olyan mint a Benkős Edit próbál felkapszkodni, a semmivel híres lenni!
2010. jún. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén ki nem szarja le Molnár Anikót???????????
2010. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyira elegem van már ebből az ocsmány médiak....ból,hogy azt el sem tudom mondani.Ha csak ilyen "nők" léteznének,inkább b.zi lennék!
2010. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!