Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek van valami komoly...

Szerintetek van valami komoly különbség Demi Lovato, Miley Cyrus, Taylor Swift, Selena Gomez, és a többi "sorozatsztár" között?

Figyelt kérdés

szerintem az összes ilyen újonnan felfedezett sztár ugyanolyan: híres, szép, gazdag, ugyanakkor semmi tehetségük nincs az énekléshez (csak ahhoz, hogy eladják magukat), olyanok, mintha sorozatban legyártanák őket, és egyre inkább elnyomják az igazi tehetségeket

a környezetem nem nagyon ért ebben velem egyet=(

ez csak szerintem van így, v más is így gondolja?


2010. febr. 6. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
..."semmi tehetségük nincs az énekléshez (csak ahhoz, hogy eladják magukat), olyanok, mintha sorozatban legyártanák őket, és egyre inkább elnyomják az igazi tehetségeket..." 100%ig igazad van!
2010. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Taylor Swift sztem kivétel ő tényleg tehetséges
2010. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondanám, hogy nincs semmi tehetségük a színészethez, vagy az énekléshez, csak éppen semmi "extraordinary" nincs bennük... Felkapott kis hülye libák...
2010. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
Én akkor is szeretem őket!
2010. febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Olyan, mintha apu szavait hallanám. Ő is ugyanezt mondja. De szerintem tehetségesek, és én nagyon szeretem őket. Nem nevezném őket sorozatsztárnak, mert nem azok. Szerepeltek egy tehetségkutatón, ahol segítettek nekik híresek lenni. De nem gyártják le őket! Tehetségesek, jól énekelnek, és mindegyik más.
2010. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
78%

Taylor mássabb

ez olyan mintha mind a 3 egymást utánozzák Seli meg miley meg Demi ugyan azt csinálják csak annyí h miley nak elöbb volt műsora a disneynél!

de azért tehetség van bennük!

2010. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Taylor más,nem is szerepelt sorozatban amúgy.Maga írja a saját élményeiből a száámait,nekem ő a kedvenc.
2010. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Így kívülről nézve nem sok, de ha ismerném őket személyesen biztos nem ez lenne a véleményem. Azért tehetségtelennek egyiket sem titulálnám...elég sok emberből válogatták ki őket és valamiben jobbak kellettek, hogy legyenek.
2010. máj. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

egyik sztárban sincs semmi "extraordinary", mindegyik pont olyan ember, mint te vagy én, ő se szarik aranyat, csak épp valamiben kicsit ügyesebb mint a nagyátlag. én egyikre se mondanám h tehetségtelen. ez az egész olyan egyszerűnek tűnik, de ha leszólítanál egy embert az utcán találomra h énekeljen el egy dalt vagy mondjon el egy verset átéléssel, siralmas élményben lenne részed.


tény h éneklés terén vannak náluk jobbak is, de ez még nem elég ahhoz h valaki sztár legyen. és nem az disney sztárok hibája, erre van igény, ez kell a közönségnek. a disney csak kiválasztja azt sok-sok ember közül aki ezeknek az elvárásoknak leginkább megfelel, de persze még így sem tud mindenkinek.


amúgy nem hinném h túlságosan ismernéd ezeket az hírességeket, sztem demi lovato kifejezetten jól énekel, taylornak szép hangja van. miley éneklése nem kiemelkedő, viszont nagyon ügyesen játszik és azért karakteres a hangja, selenának a hangja és a játéka sem kiemelkedő, ő sztem leginkább a külsejéből és a jókislányos imázsából él, de mondjuk a legtöbb embernek már az se menne h megszólajon a kamera előtt, vagy felmenjen egy színpadra, szval ehhez is kell adottság...


amúgy igen sorozatban gyártják őket, és a kialakítot imidzsük közt nagyjából annyi különbség van, mint a fanta és a kóla között. más a színe, más az íze, de amúgy ugyanazt tudja. nyilván a személyiségük baromira különböző a valóságban, de aki nem ismeri őket személyesen az ezt a büdös életben nem fogja megmondani. mondjuk ha elég nagy fan vagy akkor azért lehetnek róla sejtéseid h milyen lehet igazából, de sosem tudhatod h ez tényleg igaz-e...

2010. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Van.

Ha néznéd jobban a műsorukat,akkor meglátnád h nem ugyan olyanok.

Nézd meg Miley-t nem nagyon segítőkész, megjátsza magát a Hannah montana-ban,mikor grimaszokat vág stb...

Selena ezzel ellentétben segítstb...

Kiváncsi lennék akik leszólják őket,mit csinálnának a kamera előtt stb... :):):)

deh ez csak 1 vélemény

2010. júl. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!