Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek van valami komoly...

Szerintetek van valami komoly különbség Demi Lovato, Miley Cyrus, Taylor Swift, Selena Gomez, és a többi "sorozatsztár" között?

Figyelt kérdés

szerintem az összes ilyen újonnan felfedezett sztár ugyanolyan: híres, szép, gazdag, ugyanakkor semmi tehetségük nincs az énekléshez (csak ahhoz, hogy eladják magukat), olyanok, mintha sorozatban legyártanák őket, és egyre inkább elnyomják az igazi tehetségeket

a környezetem nem nagyon ért ebben velem egyet=(

ez csak szerintem van így, v más is így gondolja?


2010. febr. 6. 15:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azt nem mondanám, hogy a tehetségük egyenlő a nullával, de az igaz, hogy felkapottak. Túlságosan is. Nem rosszak, de vannak náluk sokkal jobbak is, akik nincsenek felfedezve! (ez biztos)
2010. júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Taylor Swift tehetséges,a többiről az a véleményem mint neked,de Taylor Swift nem színész és tényleg jól énekel élőben is,nem is vagyok az ilyen mai tini sztárok imádója.
2010. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyébként baromság azzal jönni, hogy "kíváncsi vagyok, hogy teljesítenének, akik leszólják őket". Nem mondom, hogy én tehetségesebb vagyok, viszont nekem legalább van annyi önkritikám, hogy nem furakodok a médiába ilyenekkel. Ennyi.
2011. ápr. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
demi és taylor swift a tehetséges (éneklést tekintve),selena gomez pedig inkább színészkedjen.miley pedig egy fos,már elnézést,de ő az egyetlen akinek nem kellett küzdenie semmiért,mert apuci a híres mittoménmilyenzene-sztár,keresztanyu úgyszint.mellesleg a sorozatában nagyon affektál,utálatos egy karakter,ráadásul rossz példakép :D és megoperáltathatná a hangszálait,bár még akkor sem lesz olyan hangja mint christina aguileráé:D:D:D
2011. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!