Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek milyen lehet?

Szerintetek milyen lehet?

Figyelt kérdés

Vajon milyen élete lehet az Idoknak? (kpop)

Utána néztem interneten de nincs sok információ róluk. Csak azért érdekel, mert sokan mondják hogy alig alszanak, sokat dolgoznak, hajtják őket stb. És ez tényleg igaz?



2018. okt. 3. 17:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat elirtam. Idoloknak****
2018. okt. 3. 17:54
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon érdekelne, de keveset hallunk belőle. Amit tudok ajánlani, hogy nézd a műsorokat, a vliveokat, mert ott sok minden kiderül.


Ugye, ha fiatalon lesz gyakornok, akkor beköltözik a dormba, és onnan viszik-hozzák őket a suliba, majd mehetnek a kötelező programjaikra. (ének, rap, tánc...) Aztán esetleg sikerül debütálniuk. Ezt tudtommal az ügynökség dönti el. Tehát ha valaki gyakornok lesz, aki nem tudhatja, hogy csapatba kerül-e, vagy esetleg szólóban debütálhat. És az is kérdés, hogy meddig kell várnia, míg bekerülhet egy csapatba.


A múltkor RM (BTS) mondta az egyik live-jában, hogy amikor promotálnak, akkor örül, ha 2 órát tud aludni.


Emellett szigorú diétán vannak (általában comeback előtt). Az idejük be van osztva; van egy ütemterv, amihez tartaniuk kell magukat. Az ügynökség mondja meg, hogy most ez lesz a koncepció, ilyen színű lesz a hajad, neked kellesz félmeztelennek lenned és te meg te kevesebbet énekelsz. Gyakran előfordul, hogy ha részt is vesznek a dalszöveg írásában, az adott részt mégsem az írója kapja meg. (Ezt is RM mondta, hogy gyakran ő kapja Suga résézt, Suga meg Rm-ét. Ezeket az érdekességeket Rm akkor szokta elmondani, amikor az albumot mutatja be Vlive-on)


Szóval szerintem igaz. Hajnalban táncolnak, gyakorolnak. Veszik fel a lemezt (NCT Recording Diary #6-ban mondja Taeyong, hogy reggel 5 körül jár az idő).

2018. okt. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előttem lévő válaszoló jól leírta,nagyon le vannak terhelve,hidd el,hogy nem kevés munka van a mögött amit eddig elértek,az idoloknak bizony nem valami leányálom az életük,még ha próbálják is azt mutatni minden rendben van, látszik rajtuk mennyire kedvetlenek és életuntak sokszor, és ez nem hiába van..

A rosszullétekről nem is beszélve,nemegyszer volt már,hogy a sok gyakorlás nem alvás és nem evés miatt elájultak a színpadon.

A kinézetüket sem egészen Ők határozzák meg,az állandó hajfestés a comeback-kek miatt van,hogy mutassák valami újdonsággal készülnek,de szerintem az sem normális,hogy sokszor 1 hónapban 3-szor más a hajszínük.

2018. okt. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!