Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok az önfényező...

Mit gondoltok az önfényező Zacher Gáborról?

Figyelt kérdés

Visszakerült a YT-ra a letiltott interjú; megnéztem, és még rosszabb véleményem alakult ki róla.


Mond igazat is (sok mindenben egyet is értek vele), de ezek a hazugságok, hogy éjjel-nappal a sürgősségin dolgozik, de azért három egyetemen (Bp., Pécs, Szeged) is tud tanítani, meg csinál még csillió dolgot. Hát persze. Én meg most jöttem a hathuszassal! (Igaz, nálunk is voltak olyan professzorok, akik csak a szemeszter első óráját tartották meg + egyszer vizsgáztattak, de ez nálam nem jelent tanítást.)


Miközben más orvosokat (és a betegeket!) vádol, ő sohasem hibázik stb.


Elképesztő mennyiségű káromkodását talán még el lehetne fogadni (aznap adta be a felmondását), de végighallgatva az órás fellépését az is kiderült, hogy egyszerűen nincs szókincse.


2018. szept. 22. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi jót. Egy öntelt majom, primitív stílussal. Azért lehetett ÁEK sürgösségi centrum vezetője, mert az ottani komoly orvosok inkább maszek kórházakban rendelnek és műtenek még. Az ő bűne, hogy a sürgősségi centrumba olyan a rendszer, hogy akit nem mentő visz be, hanem hozzátartozó, azok közül jópáran meghalnak a folyosón, mert a folyosón még azt sem mérik fel, hogy ki közülük az azonnali beavatkozást igénylő.


Erről pedig nem a rendelőben levő orvos tehet, neki azzal a beteggel kell foglalkoznia, aki nála van, meg nem is a beteget behívó asszisztenstől várható el, hogy a betegeket ránézésre is már előszortírozza.

2018. szept. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csak egy szelet az eü.-ből, de jól tükrözi a 'torta' állapotát. Muszáj odafigyelni magunkra, ha nem akarunk a darálóba bekerülni. Ilyenkor a Fal c. film jut eszembe.
2018. szept. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4%
Ki az a Zacher Gábor mit tett le az asztalra ?
2018. szept. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus, mint ember, orvosként meg nem akarom megismerni. Számomra Csernus a legalja, de ez már egy másik kérdés.
2018. szept. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!