Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Majka és Curtis között mi ez...

Majka és Curtis között mi ez a brahi?

Figyelt kérdés

#Majka #Curtid
2018. aug. 25. 07:28
 1/9 anonim válasza:
92%
Curtis kokainozik ami hatással van a fellépésére így megváltak tőle. Véleményem szerint jogosan.
2018. aug. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
De ezt minek kellett ennyire publikusan csinálni, hogy az egész rohadt ország ezen a baromságon pörögjön?
2018. aug. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
82%
Közszereplők. Előbb utóbb borult volna a bili. És reklám mind a kettőnek. A csicskuszok nyálaznak most Curtisnek így egy ideig neki is jóljön a plusz hírnév aztán beleéli magát hogy egyedül is valaki és majd túltolja a kokót és jön majd a gyászjelentés. Vaaaagy észbe kap... Amire kevesebb esélyt látok.
2018. aug. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szerintem igenis kellett a publikusság ennek az ügynek. Másképp mindenki csak találgatna és mégnagyobb felháborodást keltett volna, plusz álhireket, amelyek egyiküknek sem jók.

Egy ideig ez az újdonság, beszélnek róla az emberek, hisz sokan kedvelték őket. Pár hét és jön más téma.

Sosem értettem, miért kell ezen felháborodni. Aki akar, hadd beszéljen róla, aki meg nem, azt úgysem érdekli az egész.

2018. aug. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
Külső szemlélőként nézve úgy gondolom hogy majd Curtis eldönti mi a fontosabb neki a sok évtizedes barátság Majkával vagy ez a szer használata és egyszer majd kiderül melyik fog győzni.
2018. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyikőjüket sem szeretem, illetve messze elkerülöm a Pop, Popcorn és egyéb búlvárvilágot, csak teljesen véletlen keveredtem ide. De a szer használata nem arról szól hogy "eldönti" majd hogy kell e neki vagy nem. Senki nem volt még iskolás korában sem drogpreverención? De szerintem még az se kell hozzá..
2018. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Csak azt nem értem hogy kiderül egy ilyen nagy volumenű dolog hogy kokain, akkor miért nem azt keresik hogy ki az a személy akitől beszerzi? Nyilván nagy durranás hogy Majka feldobta, de miért nem lép a rendőrség? Vagy már ennyire legális Magyarországon a drog?
2018. aug. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrség nem foglalkozik ilyen csip-csup ügyekkel mint kábítószer. Minden energiájukat leköti a közveszélyes tilosban parkolók, sebességtúllépők és 200 Ft adót bejelenteni elmulasztók utána hajtóvadászat. Olyanokkal mint kábszer, rablás, sikkasztás nem foglalkoznak, azok nem veszélyesek a társadalomra.
2018. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
38%

"Csak azt nem értem hogy kiderül egy ilyen nagy volumenű dolog hogy kokain, akkor miért nem azt keresik hogy ki az a személy akitől beszerzi?"


Nyilván azért mert az egész nem igaz.

2018. szept. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!