Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek milyen irányba...

Szerintetek milyen irányba érdemesebb menni, ha youtube videos akarok lenni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 21. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ne akarj az lenni.
2018. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen felesleges belefognod.
2018. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És miert?
2018. aug. 21. 20:06
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Amikor még néztem tévét, láttam ezeket a főzőműsorokat, mindig az jutott eszembe, hogy milyen jó lenne ha végre valaki olyan főzne aki pont úgy nem ért hozzá ahogy én. Pl. elhatározza, hogy konkrét kaját készít, keres hozzá receptet. Eleve dönteni kell melyik legyen. Aztán ezeket értelmezni... Na lényeg, hogy a végére a konyha egy csatatér legyen, valaki megsérüljön, az étel meg jobb esetben csak csúnya legyen. Ha vicces lenne nézném.
2018. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd inkább. Persze, most minden 14-16 éves azt látja, hogy menő és pénzt lehet vele keresni, de inkább találj valami értelmesebb elfoglaltságot. Nem mondom, hogy néha nem ülök le megnézni egy-két videót, de annyiféle ember, annyiféle kontent van már, hogy valami igazán újat kellene mutatnod, hogy felkapott legyél. Sminkesből 1000 meg 1 van, napi vlogokat felesleges csinálni, senki nem kíváncsi rá, a gamerekről ne is beszéljünk.

Az amatőr videósok telefonos kamera előtt való szenvedéset nézni meg nagyon cringey. Inkább tegyél le róla.

2018. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én inkább prank videokat akartam volna
2018. aug. 22. 22:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már legyen kicsit több annál. Ne szivasd, hanem teszteld az embereket. Az szokott érdekelni másokat is. De ne ilyen direkt megalázó műveltségi baromságokkal. Láttam egyszer egy cikket ahol gyerekek másoltak híres festményeket. Na pl. azt megnézném, hogy ki tudná megkülönböztetni az eredetit és a másolatot, márhogy persze csak kinyomtatva értem az eredetit is.
2018. aug. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Erősen hazafelé
2018. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
keletnek!
2018. aug. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dél, vagy délnyugat!!
2018. aug. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!