Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most komolyan miattam csinálja...

Most komolyan miattam csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Nem egy sztárról van szó, nem annyira ismert. Egy hónapja csináltam róla egy fanoldalt, én vagyok az egyetlen ebből is látszik h nem sztár, a csapattársai se annyira, nem egy sztárcsapat de ott vannak a BL selejtezőben. Akkoriban és még előtte is majdnem minden képet lájkolt azokbak akiket követ, a csapattársai képeit szinte mindig elsőként lájkolta a csapatból. A fanoldalamon a sztoriban időnként megjelöltem azokat mindig megnézte. Belájkolt pár képemet. Majd kb két hét múlva egyszer csak eltűnt instárol. Egy hétig tartott akkor jött vissza múlt hét pénteken, és előtte szombaton függesztette. Miután visszajött olyan furcsa lett, alig lájkol, a csapattársai képeit egyáltalán nem lájkolja csak egy emberét. Ő maga ám nem posztol már, régebben se,sűrűn de volt pár insta sztorija most már egyáltalán nem. Megjelöltem pár képen hétvégén és azt tegnap elkezdte leszedegetni a profiljáról, de más képeit is akik megjelölték. Leginkább azokat szedte le amiken ő is szerepelt tehát ilyen szurkolói képeket is ahol fotozkodik vele vki azok mind eltűntek. Nem törölte az illető, ő náluk fent volt. Utána feltettem egy képet megjelöltem és fél óra múlva kivette megint. Majd ketten megjelölték de ő nincs rajta csak a kezdő csapatok. És ma a tegnapi meccsről feltettem képeket és azt is kiszedte. Egy csapattársa be is lájkolta nekem mert a csapatkép is fent van és megjelöltem mindenkit, ez meg kiveszi. Mindenki más benne hagyta. Szerintetek miattam ilyen? Nem zaklatom, nem írok neki semmit, nem posztolok óránként, max napi egy, van hogy annyit se, a sztorikban sem jelölöm mindig heti egyszer csak. Bekövettem pár általa követett embert sokan vissza is követtek páran még lájkolnak is nézik a sztorikat. Most mi lehet a baj? Ennyire utál? Azt se tudja ki vagyok akkor miért utál? Májusban két meccsén is voltam, utóbbin volt autogrammosztás és lehetett velük találkozni. Kétszer is sikerült ugyanazon az eseményen. Nem volt vele baj, rendes volt, nem volt flegma. Sőt mi pont rossz helyen ültünk oda már nem jöttek át aláírni, csak később csak négy ember köztük ő is. Van aki egyáltalán ki se jött. Nem fér a fejembe ez a mostani viselkedése.
2018. aug. 15. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy egy kvázi ismeretlen emberről fanoldalt csinálsz, minden lehetőséget megragadsz hogy megjelöld rajta őt és felhívd az oldalra a figyelmet, keresed a személyes találkozás lehetőségét, majd nem érted hogy az ennyire erős nyomulást valaki miért veszi rossz néven:

- egyrészt elvakultan szerelmes lehetsz

- másrészt kőkemény sztalker vagy aki ráadásul nem csendben magának gyűjti az anyagot észrevétlenül, hanem nyíltan mindenki előtt és még azon keresztül is nyomulva

2018. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy csomó fanoldal van a csapatról, ők is jelölgetnek mindenkit, más játékosokról a csapatból is van fanoldal ha nem is mindenkiről. Ők is jelölgetnek. Van egy gyerek aki arra megy h a játékosok nézzék meg az insta sztoriját, ha megtörténik, kiteszi azt is. Még a fanoldalamra is sok hülye azt hiszi én vagyok maga a játékos és mindenféle hülyeségeket írnak. Akkor ehhez képest nekik miket és hányan írnak? Ehhez képest én visszafogott vagyok szerintem.
2018. aug. 15. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!