Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Komolyan így néz ki most Nick...

Komolyan így néz ki most Nick Carter?

Figyelt kérdés

Mondjátok, hogy ő nem Nick Carter, a gyerekkori kedvencem?


[link]


[link]


Nem, egyszerűen nem akarom elhinni hogy ez ő. Ő mindig jól nézett ki, most meg....


De sajnos ő, csak még mindig nem fér a fejembe, rákerestem és ilyesmi képeket dobott ki. Nektek mi a véleményetek?



2016. aug. 2. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez Jaroslav Plasil, egy focista.


[link]

2016. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj köszi, irjatok még hogy megnyugodjak. Most egy kicsit nyugodtabb vagyok. De ha beirom h Nick Carter miért ezt a személyt adja ki aki állitólag egy focista?
2016. aug. 2. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert túl ostoba vagy ahhoz, hogy a Google-t használni tudd!


[link]

2016. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megnyitottam a linkedet és azt a csúnya személyt látom a képek között, nem tudom talán megbolondult a gépem
2016. aug. 2. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk rögtön az elején gondoltam, hogy csak egy gyenge troll vagy. De csak válaszoltam, hátha mégiscsak negy közönséges hülye. Persze ez nem zárja ki egymást, főleg, hogy ilyen pocsék a humorérzéked.
2016. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
gondolj amit akarsz akkor is megbolondult a gépem
2016. aug. 2. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!