Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi pontosan a Produce 101?...

BVB fangirl kérdése:

Mi pontosan a Produce 101? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az ottani bandák (pl wanna one) miért oszlanak fel kb 1 év után? Vagy mi ennek az értelme? Ez valamilyen műsor? vagy valamilyen vetélkedő, ahol kiválasztanak bandákat? vagy mi? Nem tudok róla sokat.. csak keveset hallottam róla, és az sem biztos... Ha valaki többet tud nálam erről az egészről, és ki tudja fejteni, azt nagyon megköszönöm!

:)



#Ázsia #banda #K-pop #produce 101
2018. júl. 24. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit én tudok róla az az, hogy ez egy tehetségkutató műsor féle, ahol adott 101 trainee, közülük pedig a műsor haladtával mindig ejtenek ki embereket, majd az utolsó pár embert egy bandába teszik, ami egy évig működik, aztán felbomlasztják, és a tagok pedig akik remélhetőleg szereztek hírnevet ezzel maguknak később nagy valószínűséggel debütálni fognak majd rendes bandában. Ilyen volt pl az I.O.I akik már nincsenek mert letelt az egy év, és például vannak belőle tagok akik a Weki Mekiben debütáltak, vannak akik a Pristinben, és vannak akiknek ennyi volt, és másmerre folytatják útjukat. Remélem tudtam segíteni:D
2018. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Különböző gyakornokokat/idolokat a cégük, melyekhez igazoltak jelentkeztetnek a Produce 101-be. A műsor folyamán minden évadban felállítják a legjobb 11 gyakornokot, akik a legjobban teljesítettek illetve a legnépszerűbbek voltam. Mint az előző hozzászóló is írta, mindig ejtenek ki embereket persze. Ha megvan a felállás egy ideig tevékenykednek, majd kötelezőek a csapatot feloszlatni.

Az I.O.I nagyon népszerű volt, de felbomlásuk után nem igazán maradtak ismertek. Például ott van Chaeyeon aki debütált a Dia-ban, a Dia a mai napig egy alulértékelt csapat.

Akinek jól megy a szekere az a Pristin, Chungha és Somi, de ő alapból is egy népszerű gyakornok volt.

A Wanna One is sikeresnek bizonyul jelenleg, remélem ők a továbbiakban

2018. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélem ők a továbbiakban is tartják ett a szintet* lemaradt bocsi
2018. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettetek :) <3
2018. aug. 6. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!