Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem játszák A rádiók...

Miért nem játszák A rádiók Majka számait?

Figyelt kérdés

2018. máj. 28. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem játsszák? Pont az hogy nagyon is sokat játsszák, pedig nem kellene. Van az az új, Mindenki táncol vagy mi, ahhoz képest hogy alapból mennyire nem rádiókompatibilis (tele van fölös szövegeléssel és rendkívül hosszú) állandóan nyomják a rádiók, legutóbb pont tegnap délután hallottam, pedig nem is én hallgattam rádiót, de pont az ment. De például a Belehalok-ot és a Nekem ez járt is hallottam nem olyan rég pedig azok már nem is frissek. Szóval erről ennyit. Rossz rádiót hallgatsz (azaz hogy pont hogy jót, ha azon nem adnak ilyet). Nyilván a Dankón nem fog ilyen menni, de a Rádió 1, Rádió M ilyesmi 0-24 ilyeneket ad, sajnos.
2018. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azért a Radió1- en szoktam hallani a számait. Sőt, ha azt veszem, hogy mennyire túlsúlyban vannak a külföldi számok, nem is ritkan. Mar úgy értem, hogy mas magyar előadókhoz képest.
2018. jún. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Azért mert rohadt szarok...
2018. jún. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#4: Ez ízles dolga. Nincs olyan előadó, akinek a zenéjét, senki sem tartaná "ritka szarnak".
2018. jún. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem JÁTSSZÁK, hogy távol tartsák az olyan műveletlen hallgatókat, akik még helyesen írni se tudnak.
2018. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kiigazítást!!
2018. jún. 5. 15:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
azért mert értelmes, jóízlésű ember ZENÉT hallgat, nem ezt a gyerekes foscht
2018. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!