Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Majka a magyar Will Smith?

Majka a magyar Will Smith?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy klippet Majkától amiben szinte kockáról kockára leutánozza a Men in black c. film első részének betétdalának a videoklipjének egy részletét.

Gondolkoztam és tényleg sok hasonlóság van közöttük. Például mindketten rapperek,Majka színészkedett is ja és nem elhanyagolható hogy mindkét művész egy orbitális se**fej...



#Majka #Will_Smith
2017. ápr. 11. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
85%

Will Smith - bár én sem kedvelem túlzottan - egy sztár. Majka tulajdonképpen egy senki, egy arrogáns barom. Emlékszem, mikor szerepelt az Ötletházban, Palotás Petra meg véletlenül azt találta kérdezni a lakásáról, hogy "Itt írod a zenét?". No az ózdi kokeszcsávó ezen a mondaton lovagolt a műsor végéig. Az értelmi szintje a nulla felé konvergál. Egyénisége nincs. a Felesége egy céda, a "zenéje2 egy műmájer vicc. Ja és az meg vicces, hogy ez az unintelligens csótány kvízműsort vezethetett.

El nem tudom képzelni, hogy miért futtatják.

2017. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!