Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki szereti Adam Lambertet?

Ki szereti Adam Lambertet?

Figyelt kérdés

Itt van néhány képróla:

[link]

[link]

[link]


2010. jún. 14. 15:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
én nagyoon (L)
2010. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
énis:) csak nehogy ez is divat legyen -.-
2010. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Én a kezdetektől fogva, már tavaly is követtem élőben az American Idol-on, minden adást végigizgultunk a nővéremmel érte.. (eddig külföldön voltunk, nemrég költöztünk vissza M.o.-ra, családi okok miatt) Imádom a hangját, a megjelenését, a viselkedését, mindent. Végtelenül tehetséges, és nem mellesleg nagyon jól néz ki :P Én alapvetően kedvelem a melegeket, akiket ismerek, azok mind jó benyomást tettek rám. Szóval azt végképp nem bánom, hogy meleg. :] Ilyen hanggal sokra viszi még. :D


15/L

2010. jún. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
imádom<3:)
2010. jún. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Én sajnos lemaradtam az Idolról,csak akkor "ismertem meg" mikor kijött a WWFM klipben,de azóta imádom. Fantasztikus a hangja,imádom a zenéit,a dalszövegeit, és nagyon jól néz ki.:D
2010. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
kedvenc énekesem :) <3
2010. nov. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én imádom őt! Ennyire még sosem fogott meg egy előadó sem! Először a WWFM-t hallottam tőle és nagyon tetszett a hangja! Aztán meghallgattam a többi számát, megnéztem az American Idolt és rájöttem hogy ez az ember fantasztikus! Azóta már szerencsére eljutottam a Bécsi koncertjére, és ez életem legszebb napja volt! Ő aztán igazán tud énekelni élőben is! És a megjelenése.... élőben csodálatosabb mint képeken, vagy videón! Végig mosolygott, imádni való ez az ember!!!
2010. dec. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem.....inkább imádom.már én is régebb óta szeretem.Én is először az american idolban láttam, és azóta egyszerűen nem tok úgy élni, h ne hallgassam meg legalább egy számát.Már alig várom az új albumát.:)
2010. dec. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
ÉN IMÁDOM KONCERTJÉN VOLTAM :D
2010. dec. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
IGEN! Olyan tökéletes arca és hangja van. Mindemellett tehetséges.
2011. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!