Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gond, ha nagyon tetszik Chevy...

Gond, ha nagyon tetszik Chevy Chase? 15/L

Figyelt kérdés

Esküszöm, simán lepipálja a mai fiúkákat, ha megnézzük a fiatalkori képeit. :D

[link]

[link]

[link]


Lányok, nektek is tetszik?


2018. máj. 7. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Mi értelme van ennek a kérdésnek? Miért lenne gond egyáltalán? Vagy ha az, akkor mit teszel ellene? :D
2018. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Nekem tetszik Benedict Cumberbatch és Tom Hiddleston pedig mindkettő elmúlt negyven. Meg David Tennant, Dylan O'Brien, Thomas Brodie-Sangster... Ahw. Ne küzdj ellene. :D

17l

2018. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

ma már így néz ki : [link]


1943-ban született.

2018. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Tudtommal a lanyoknak csak 18 eves korban kezd el kifejlodni az agya es ez a felettebb vontatott folyamat el is tart kb 23-25 eves korig. Legalabbis ezt tanultuk az orvosin. Eleinte szkeptikus voltam, de kezdem egyre inkabb belatni a tevedesem.
2018. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
#3, mert te biztos nem fogsz megöregedni. Aha. Érdekes.
2018. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Nem gond szerintem ne küzdj XDD

Nekem meg Shawn Mendes. És akkor mivan?😂

Nekem annyira nem jön be,nem a stílusom de ha neked igen...

2018. máj. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek az 5-ös válaszolóval, végre, az első normálisan gondolkodó ember. :)

A hatos válaszadónak üzenem, hogy nagyon örülök, hogy neked tetszik a 19 éves Shawn, de nem kérdeztem, hogy neked ki tetszik, a kérdésemben csak annyi állt, hogy tetszik-e nektek CC. De ha nem, akkor nem rontsd itt a levegőt és ne próbáld meg összehasonlítani ezt a mai kisfiúcskát (az akkor) legalább 40-45 éves adonisszal.

2018. máj. 13. 00:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem félreértetted a 6-ost. Ő arra próbált utalni, hogy nem gond, ha bejön egy híresség, és hogy mindenkinek más tetszik. Nem kell rögtön mindent támadásnak venni.
2018. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ahww...IMÁDOM😍🤤
2019. máj. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!