Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok arról, ahogy...

Mit gondoltok arról, ahogy Puzsér porig alázta Bálint Emesét, a 28 éves szüzet, illetve a színésznő reakciójáról? Egyáltalán mit gondoltok a csajsziról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2018. máj. 5. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóval pont egy másik kérdést tisztázandó okból kerestem rá a szüzesség mibenlétére és annak jelentőségére, ami alapján azt tudom mondani, hogy Emese orvostanilag lehet szűz.


A szüzesség viszont állítólag nem csak annyit jelent, hogy valaki szűz marad, hanem azzá is kell válni. Ami szerintem nem teljesen azt jelenti amit Emese tesz, hiszen ő egyfajta "értéknek" tekinti, amit át lehet adni valakinek mint egy tárgyat. A megfelelő hozzáállásért, a megfelelő személynek. Ahol viszont értékesítés történik, ott jön az a vicc, hogy "értem mi a foglalkozása, már csak az árról vitatkozunk".


Merthát az valahogy úgy van, hogy a lány nővé érik, és ahogy Emese is tette, kivárja, hogy várhasson. Amiből idővel lesz a vágyakozás, amihez ideális esetben a halálos szerelem is társul. Emese nem találkozott azzal az emberrel, akivel kölcsönös lett volna ez az érzés. Ha így lett volna, állítása szerint már nem lenne szűz, és hát tényleg annak sok értelme nem is lenne. Na hát pont ugyanúgy nincs értelme értéknek vagy erénynek tartani azt, hogy valakinek nem volt kivel elvesztenie a szüzességét. Ez inkább csak szomorú, mint ahogy emberek magányosan élnek. Az is szomorú.


De ugye nem egy teljesítmény az, amikor valaki azért nem tesz valamit, mert nincs rá lehetősége. Itt viszont pontosan ez történt. Puzsér meg azért írt róla, mert ilyenekről szokott. Zavarja ha a semmit felülértékelik, mert az alapból értékelhetetlen lenne egy kifésült világban. És Puzsér tényleg nem válogatja meg ezeket a szavakat, ami talán bántó lenne egy tizenéves szűz lánynak aki még csak most ismerkedik a "kőkemény, meredező véreres" mibenlétének csodáival, de azt gondolom Emese már egy ideje képben lehet mindezekkel, úgyhogy mindegy is mit minek nevezünk, mert végülis ő az aki kérés nélkül elénktárta minden olyan személyes magánügyét, amit más emberek csak azokkal osztanak meg, akikben igazán megbíznak.


Itt a wiki részlet arról, hogy mi a szüzesség: "Mélyebb emberi értelemben véve nem lehet szűznek „maradni”, hanem szűzzé „válni” kell. A lány számára elegendő időt kell biztosítani ahhoz, hogy szüzességben élhessen, különben nem fog érett nővé, feleséggé válni. Nem szabad semmit átugrani az életben, mivel csak a kellő ideig őrzött testi és lelki érintetlenség teremtheti meg azt az érzelmi feszültséget egy fiatal nő számára, ami ahhoz szükséges, hogy beteljesült asszonnyá válhasson. A házasság ilyen esetben a szüzességet nem szünteti meg, hanem nemesbíti, beteljesíti. Lelki értelemben az egyetlen férfival megélt hitvesi kapcsolat a szüzesség folytatása a szeretet illetve a szerelem kiteljesedésében. "


Nem lehet ezt beárazni, mint ahogy az emberi értékek sem azon múlnak ki mennyit tart vagy szerez meg magának az anyagi világból.


Emeséről nem gondolok semmit, mert nem ismerem és velem nem randizna, mert nem vagyok médiaszemélyiség, bár az értékrendem alapján mindig is elég konzervatívnak gondoltam magam, és 60-70 éves sem vagyok. Talán Emese nem a megfelelő körökbe jár... volt egy ilyen dal régen, csak ott a csajt Júliának hivták, aki fölszállt inkább a fejünk főlé. Na most már értem, hogy onnan ereszkednek alá, hogy aztán...

2018. máj. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem Emesét védem, Ő is megére egy misét.

Puzsér viszont egyre gusztustalanabb! Neki is biztos van támadható felülete, igazán emberére találhatna végre! Ráadásul olyan álszent tud lenni... A VV Fannis cikkjét olvastad már? Fannin kívül mindenki hibás Fanni zátonyra futott életéért(!) A gond ott kezdődik, hogy Puzsér pont az ilyen Fannihoz hasonló embereket alázza, de mivel Fanni meghalt, már rögtön mindenki más a hibás hogy ilyen csúnya véget ért az élete...

Kérdem Én, hogy miért nem fogta meg Ő maga Fanni kezét, amíg még élt?! Megmondjam? Letojta!

Palvin Barbit is alázta, de ha Barbit érné valami, akkor vajon előjönne-e Robi olyanokkal hogy "pszichológus kellett volna neki" meghogy "szétszedte a média Jajj szegény fiatal lány?!

Nem! Fanni is pont ugyanúgy tehetett a saját életéről, mint Barbi.Nagyon álszent és hiteltelen ember, ahogy olvastam az írását, olyan mintha hányna!

2018. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eléggé le vagyok maradva a világtól, sok olyan ember van akiket csak most vettem észre hogy vannak, meg beszélnek, Puzsér is ilyen. Egyszerre láttam a régebbi és a mostani hozzászólásait a témákhoz, és azt vettem észre, hogy ha gusztustalan lenne, akkor mindig is pont ennyire volt az, és nem egyre inkább ilyenebb lett. Mondjuk tényleg olyan mintha hányna, de ezen hogy is lehetne szépíteni, hát ha egyszer tényleg úgy érzi egy ember hogy hánynia kell a látottaktól, akkor most mit csináljon. Sok olyan téma van amivel nem is találkoznék ha Puzsér nem hányná össze magát tőle, és nem tudom, hogy nem-e lenne jobb esetleg csak nem felfigyelni ezekre, szóval hogy egyébként is téma lenne vagy pont ő teszi azzá. Emeséről is onnan tudok, hogy elolvastam ezt a kérdést.
2018. máj. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"A VV Fannis cikkjét olvastad már? Fannin kívül mindenki hibás Fanni zátonyra futott életéért(!) A gond ott kezdődik, hogy Puzsér pont az ilyen Fannihoz hasonló embereket alázza, de mivel Fanni meghalt, már rögtön mindenki más a hibás hogy ilyen csúnya véget ért az élete... " 71% Olyan gyönyörűen leírtad, amit gondoltam, hogy már felesleges lenne bármit írnom. :D

Amúgy elég megnézni Puzsér követőit. A gyűlölködésre harapnak, így igazolják saját nyomorukat, vagy sikertelenségüket nők terén, és még lehetne sorolni.

Gusztustalan lett az egész, úgy ahogy van.

2018. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy egy magánügyből miert kell közügyet csinálni ...
2018. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!