Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Színésznő szeretnék lenni,...

Színésznő szeretnék lenni, hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 13 éves lány vagyok(4nap és 14:)), és színésznő szeretnék lenni. Tudom, hogy sok mindenki erről álmodozik, főleg a fiatalok, de nekem tényleg nagy álmom. Főként Amerikában szeretnék színészkedni. Angolt majdnem tökéletesen beszélek(kicsi korom óta, ez valamiféle adottság), és szeretném majd letenni nyelvvizsgámat is.(angol akcentus om jó, vannak külföldi (amerikai) barátaim, és mondják, hogy nem hallani azt, hogy itteni vagyok:)) Tudom még lehet korai ezen gondolkodnom, de örülnék ha valaki válaszolna pár kérdésemre: Milyen gimibe menjek? Ajánlatos más szakot is elvégezni? Hol kezdjek bele? Van bármi esélyem? Hogy győzzem le a lámpalázam? Ér az valamit, ha esetleg másban is tehetséges vagyok mellette?(éneklés, tánc) Hátrány benne, ha scoliosisom-hátgerincferdülésem- van? Előre is köszönöm a válaszokat, szép napot:)

2018. ápr. 4. 16:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenből 5-ös vagyok, kivéve matekot, ami bár gondolom nem is számít nagyon.Szerintem van hozzá tehetségem, bár lehet csak így gondolom:)
2018. ápr. 4. 16:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress színjátszó iskolát! Ha jól énekelsz és táncolsz, az természetesen előny.
2018. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én 20 lettem 2 hete, es olyan mintha magamat hallanam, ovoda ota en is szinesznonek keszulok, nagy almom, most vagyok vegzos egy filmes es medias suliban iden koltozom amerikaba hogy teljesitsem az almomat, szoval neked is sok sikert, en is jo tanulo voltam/ vagyok nagyon de nem szamit abban h szinesz lehess :D oda a tehetseg kell, a lampalaz nem jo... sok gyakorlassal le kell gyoznod. Sok sikert kivanok! 20/L
2018. ápr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!