Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki az a Hajdú Péter?

Ki az a Hajdú Péter?

Figyelt kérdés
Arra a - számomra rettenetesen ellenszenves - emberkére gondolok, aki rengetegszer fel szokott tűnni a tv-ben, és a bulvárújságok címlapjain.
2008. okt. 28. 21:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt sem tudom ki az.
2009. márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
Barátaim! Olyanok vagyunk - beleértve engem is -, hogy még egy esküvői meghívó témából is parázs vita kerekedik ezeken az oldalakon, de hogy ekkora egyetértés legyen egy témában, ez Guiness Rekord. Pusztán "latinos műveltségem és egykori gyerekszobám" akadályzonak meg, hogy Vele kapcsolatban - pedig megérdemelné - ne legyek alpári és trágár. Ugye mindent megmondtam ezzel? Titkon számítok a plusz pontokra is. Meg azután magamat többre becsülöm, minthogy gondolatokat fogalmazzak meg vele kapcsolatban. PRIMITÍV, de nagyon!
2009. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy beképzelt lenéző segg!!!(magyarul fogalmazva!)
2009. szept. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
17%

Mindenki lehuzza de azért szeretnétek ti is úgy élni..

7es BMW ,6 milliós óra,jónő...

Amúgy nem hiszem,hogy a szülei pénzéből élne 35 évesen

valamit biztos tudhat azért.Ha jól tudom jó befektetései is vannak.

2011. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!