Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi Stephen King autogram címe?

Mi Stephen King autogram címe?

Figyelt kérdés
Nagy King rajongó vagyok, de nem tudom az autogram címét...Rengeteg helyen kerestem de semmi eredmény....Tudtok segíteni?
2008. okt. 28. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Stephennek nincs hivatalos autogram címe de van ez az oldal(fent) amit állítólag olvas,és válaszol a kérdésekre-nem mindre.nem minden nap olvassa,szóval lehet h.sokat kell várnod...


egy másik oldalon pedig ezt találtam:

A híres horror-írótól olvasói természetesen autogramot is várnak, de erre különleges feltételek között kerülhet csak sor. A dedikáláshoz először fel kell iratkozni egy listára. Kb. másfél- két évnyi várakozás után kerül sorra valaki, ekkor el kell küldenie egy könyvet a megadott címre, ami hamarosan dedikálva érkezik vissza. Ez mindössze kétszer tehető meg, mert egy személy ennél többször nem kaphat autogramot!

2008. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ajajj...Ez nem egyszerű....Azért nagyon köszi!
2008. okt. 28. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a lista érdekelne, hogy lehet feliratkozni rá?
2008. nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez nagyon jó:D biztos hogy dedikáltatok vele egy könyvet:D
2009. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!