Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az mennyire "gáz" ha nekem...

Az mennyire "gáz" ha nekem Kurt Cobain jobban bejön mint ezek a mai bájgúnárok!? 21/L

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem volt stílusa, egyénisége nem az a mai szveg gyerek a lógó gatyájában. Bírom a zenéjét, a stílusát és szerintem helyes is <3 (volt...) de csomóan beszólnak emiatt hogy én nem ezekér a mai popsztárocskákér vagyok oda. És akkor? Ízlések és pofonok meg szerintem Kurt kisujjába több tehetség szorult mint ezekbe a mai szveg yolo gyerekekbe..most ez tényleg akkora bűn hogy nekem Ő a favorit és nem ezek?

2018. jan. 30. 21:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Túl kéne már lépni azon, ki mit gondol, mi gáz, és mi nem. Mindenkinek meg van a joga a saját ízléséhez.

Te pedig roppant egyedi vagy (buksisimi, vállveri), ha ezt akartad hallani, hogy Körtkoben jön be (mint még ezer millió másik lánynak). Hidd el nem te vagy az egyetlen, ezért ha nagyon a kérdésre kéne valaszolni, még gáznak se mondanám, bocsi. Nekem meg Dévidbóviból meg Pítörgébrielből áll a háremem. Na és akkor mi van? Nem ettől leszek különleges.

2018. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
79%

De ugye azt tudod hogy a régi időkben Cobain is bájgúnárnak számított és oda voltak érte a tini lányok... :D

Egyáltalán nem bűn.

Mindenkinek megvan a saját ízlése.

2018. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
21 évesen egy kérdés nagyon gáz.
2018. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!