Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az mennyire "gáz" ha nekem...

Az mennyire "gáz" ha nekem Kurt Cobain jobban bejön mint ezek a mai bájgúnárok!? 21/L

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem volt stílusa, egyénisége nem az a mai szveg gyerek a lógó gatyájában. Bírom a zenéjét, a stílusát és szerintem helyes is <3 (volt...) de csomóan beszólnak emiatt hogy én nem ezekér a mai popsztárocskákér vagyok oda. És akkor? Ízlések és pofonok meg szerintem Kurt kisujjába több tehetség szorult mint ezekbe a mai szveg yolo gyerekekbe..most ez tényleg akkora bűn hogy nekem Ő a favorit és nem ezek?

2018. jan. 30. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Kinek a pap, kinek a papné.
2018. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Hát már megbocsáss de ha élettörténetet nézzük, Shawn Mendes élete sokkal példamutatóbb mint Kurtté...

Oké, Justint én sem bírom, viszont azt nem tűröm el ha Shawnt bárki is leszólja.

2018. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem gáz.
2018. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem, nem bun. De az, hogy igy leszolsz, pawanak, tehetsegtelennek nevezel valakit, mikozben abbol a 37 szambol max 2-ot ismersz... az mar bun. Azert Shawn Mendesben kell tehetseg, hogy 13 evesen megtanuljon EGYEDUL enekelni es gitarozni,ennyi mindent elerni 19 EVESEN, 2 vilaghiru lemezt kiadni . Tessek megnezni azokat a videokat, amik koncerten keszultek (tobbet is) es azokat amiken mikrofon nelkul enekel, mert lathatod milyen eroteljes a hangja, hogy meg az arena tulso reszen ulok is halljak mit enekel. Egyebkent nem ertem, mert tunik pawanak. Semmi logo gatya (ha van rola keped,akkor mutassd) ,normalis a haja, nincs festve, leborotvaltattva. Sok enekes elismeri tehetseget pl: Ed Sheeran, John Mayer es meg sorolhatnam. Ha elmagyarazod mert hiszed ugy, ahogy hiszed es meg bizonyitekot is mutatsz, akkor beken hagylak, de ha nem, akkor jobb ha elgondolkozol, utananezel dolgoknak.
2018. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó, köszönöm az értelmes hozzászólást, teljesen egyetértek, Shawn egy példaértékű ember.
2018. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Plusz, nem szall el a sikeretol, felnez masokra, ott segit, ahol csak tud (a mexikoi foldrenges utan tobb millio dollart adomanyozott, ahogy a hurrikan sujtotta regiokban levo embereknek is , korhazakba jar boldogabba tenni a gyerekek napjait, stb) es a rajongoival ugy banik, mintha ok lennenek a baratai....... benne nagyobb sziv van mint nek..egyeseknek. Na de sebaj, gondolj errol az angyalrol barmit, o ugyis eppen a kovetkezo sikeres albuman dolgozik, ugyanezt tette 3 eve,16 evesen, mikor az elson dolgozott. Te 16 evesen eppen matek oran ultel es oldpttad meg az egyenleteket. 19 evesen valoszinuleg nem volt vilaghiru ismertseged es 3 albumod. (Azert ne kezdj ki a mendesarmyval, mert jogosan vissza fognak vagni ;D)
2018. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Jajjj hat nyugodtan pontozz le. Egy felnott egyebkent nem igy gondolkodik az biztos. Legyel csak sertodott, ugysem talaltal semmilyen ellenervet a valaszunknak, amugy is mindenki tudja, hogy Shawnbol egy nagy legenda lesz. Majd csak nezhetsz 5 ev mulva, (vagy akar most is, de hat...). Bator sem vagy , hogy valaszolj, te nyul
2018. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Azert vicci, hogy harman is mondtuk, semmi sem igaz Shawnra, a fenti allitasokkal kapcsan, de meg mindig nem hiszed el, hogx nem egy bekepzeld pawa? Nem gyanus? Azert megneznek egy felvetelt, ahogyan enekelsz, meg egy kepet a platina albumaidrol meg a dijaidrol
2018. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%
Egyebkent swag* , hat igen, talan a kemia tanaromnak igaza van. Nem kene ilyen *********** izekkel foglalkoznom
2018. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán nem gond! 😊

Viszont az igen gáz hogy másokat szólsz le csupán mert a 100 dalábol ismersz 20-at maximum. Sokan Shawnt védték, meg és tudom hogy a példáknál főként Justinra gondoltal. Nem kell szeretni, senkinek sem kötelező, de az meg mindig hogy meg mindig itt tartotok. Kűrt Kovain tehetséges volt, de már a múlté. Nem bánt haltak le amiatt akit szeretsz és te se csináld ezt. Én Justint szeretem ez van. Szerintem tehetséges, de sokan nem ismerik el. A logó gatya pedig mar tényleg rég volt😉

Amúgy a “nagyobb” sztárokat mint Justint, Harryt vagy Shawnt néhányan azt mondják hogy “stílustalanok”. Hát drágám azért nem tűnnek ki a tömegből, mert ők diktálják a stílust! 😘

2018. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!