Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Puzsér Róbert csak szerintem...

Puzsér Róbert csak szerintem kezd hiteltelen lenni?

Figyelt kérdés

Eleinte szimpatikus volt és tényleg minden szavát igaznak tartottam, és a vitái 99%-át ész érvekkel meg is nyerte simán a nézőközönséggel együtt.


Az utóbbi időben viszont azt veszem észre, hogy túl sok területen akar egyszerre "megmondó" lenni. A politikától kezdve, a művészeten át, a sporton keresztül a mindennapokig... és még sorolhatná az ember. Mindenhol vannak persze értelmes és mindenki számára követendő megnyilvánulásai. Viszont minél inkább "szétszórja" több irányban a tudását, annál inkább nem helytállóak egy adott területen az állításai és a nézetei.


Inkább maradna 2-3 nagyobb területnél, minthogy minden egyes problémájába a társadalomnak "beleavatkozzon". Ez csak rombolja a szememben a tekintélyét. Persze a véleményét elmondhatja bármikor bármiről, de sokszor annyira ragaszkodik a saját álláspontjához egy ügy kapcsán, hogy néha azt látom rajta, hogy ő is tudja már hogy nincs igaza, de mivel Ő Puzsér Róbert, muszáj kitartania mellette, és nem lehet az, hogy a vita ellenfele nyerjen.


Ezt mind megértem, és nem is a lejáratása a célom, mert nagyon tisztelem a munkásságát és amiket mond. Csak kíváncsi vagyok, hogy más hogy látja ezt a dolgot.


2018. jan. 22. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Én inkább azt vettem észre, még ha tények szintjén igaza is volt, borzasztó vitakultúrával a partnerét túlüvöltve, a szót belefolytva, nem ritkán személyeskedve vitázott mindig.
2018. jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez is teljes mértékben igaz.
2018. jan. 22. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Iszonyúan elfogult, engem kicsit Fábryra emlékeztet, ő nem hagyta soha szóhoz jutni a vendégeit (tudom más műfaj). Másrészt rettentő alpári és igénytelen a jelenlegi rajongótábora, nagy részük olyan nyomoronc, aki csak azt látja, hogy valaki nagy hangon kritizálja a nőket (komolyan ez jön le nekik belőle, elég elolvasni miket szólnak hozzá), a közös gyűlölet tartja őket össze. Fel sem fogják sokszor mit mond.

Én nem tudom olvassa-e, milyen véglényekben táplálja a gyűlöletet akaratlanul, de szerintem elhányná magát.

2018. jan. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Ahogy írod is, ő "mregmondó ember". Ez közel sem azt jelenti, hogy mindig igaza van.
2018. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Azt hiszi saját maga tévedhetetlen. Ez nagyon unszimpatikus. Ráadásul önmagát afféle értelmiségi tanítónak tartja, aki irányt mutat a plebsznek, nem pedig felmászik egy elefántcsont toronyba.

Erre miket csinál?

Lealacsonyító módon, kocsmai szinten nőket osztályoz tízes skálán, alpári poénokkal... Annyi a különbség, hogy ő több frappáns szófordulatot használ és ötletes analógiákat dob fel. A kocsmában meg a tálalás is alpári, nem csak a tartalom.

Ilyenkor kételkedem a hitelességében.

2018. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!