Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hollywoodi színészektől,...

Hollywoodi színészektől, hogyan, hol kérhetek aláírást?

Figyelt kérdés

Volna egy cucc, mit alá szeretnék íratni egy színésszel, viszont nem tudom, hogy hogy kezdhetnék neki. Van egy oldal ahol rengeteg színész lakhelye fent van, és több,m int egy éve már sikertelen a megérkezés - kommentben írták az emberek.

Milyen választások maradtak?


2018. jan. 14. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Én pl Jennifer Lawrence-szel szerettem volna egy képet készíteni , mikor itt volt Magyarországon, sajnos nem sikerült , mert tiltja valami cucc, hogy nem lehet bizonyos sztárokkal így fényképet csinálni, autogramot kérni stb...

De legalább láttam mikor kijött egy épületbből és ez hatalmas élmény volt.

Én azt tanácsolom, ha mindenképp találkozni szeretnél vele, akkor figyeld, hogy mikor jön Magyarországra, és keresd azokat a helyeket, ahol a legnagyobb a valószínűsége, hogy belefuthasz. Vagy ha van lehetőséged elutazni abba az országba, ahol megfordul. De a lényeg, hogy kitartónak, és szemfülesnek kell lenni!:))

2018. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!