Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Logan Paul...

Mi a véleményetek Logan Paul mostani drámájáról?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná, akkor a lényeg: elmentek Japánba, és meglátogatták az "Aokigahara"-t más néven az Öngyilkosok erdejét. Menet közben találtak egy felakasztott öngyilkos embert az egyik fán, és elkezdte videózni. Ha nem is elég, a társai röhögcséltek mellette és ő is. Ezt felrakta az internetre, és a youtube nem törölte le, trendingben is tizedik vagy hanyadik volt :D

Vélemény erről?


2018. jan. 9. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A negatív reklám is reklám, leginkább emiatt trendingelt a videó. Aki sosem hallott róla is megnézi, mert most róla van szó mindenhol. Pedig nem ér annyit az egész munkássága hogy megkapja azt a figyelmet, többek között ez a kérdés is életben tartja a 3 napi szenzációt mert te is vele foglalkozol, és most már én is, tök feleslegesen.


Ahhoz tudnám hasonlítani mint Pewdiepie kamu fióktörlése, ami csak arra ment ki hogy még pár millió feliratkozót szerezzen.

Az hogy a Youtube nem törölte, nyilván azért van mert nem sértett szabályt.

2018. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hol lehet megnézni a videót? Nem láttam de azt olvastam, hogy 15 millióan megnézték mire leszedte, biztos valaki lementette..
2018. jan. 16. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennél undorítóbb dolgot őszintén szólva nem is tehettek volna
2022. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!