Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményed, h valaki...

Mi a véleményed, h valaki pénzt fogad el azért, h másokat hülyítsen (influencer)?

Figyelt kérdés
Nektek beleférne az értékrendetekbe, h azért kaptok pénzt, h mindig olyan termékeket reklámoztok ami épp fizet? Nekem égne a fejemről a bőr h úgy adnám elő h ezt gondolom miközben csak a pénzért teszem.
2018. jan. 7. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Én influencer vagyok, és csak olyan termék szponzorációkat vállalok, ami belefér számomra, azaz tudok azonosulni vele, egyébként is kedvelem a márkát, esetleg használtam is már a szponzoráció előtt is a terméket. Mivel pl. nem sportolok, nem vállalok el sport/egészséges életmód témákat, vagy mivel én fogyasztok cukrot, nem reklámozok cukormentes termékeket, hisz visszás lenne. Persze sokan esnek bele az általad említett hibába, de sokan vagyunk ezzel így is, ahogy én. Ilyen esetben viszont nem látok benne semmi kivetnivalót. Az influencerekkel történő reklámozás egy kiváló marketing eszköz a mai világban, sokszor százszor többet ér, mint egy televíziós reklám.
2018. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!