Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fábián Julinak milyen daganata...

Fábián Julinak milyen daganata volt?

Figyelt kérdés
Most olvastam hogy elhunyt :(
2017. dec. 16. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
Lényegtelen , mert aki kemót sugarat kap abba hal bele nem a sejtosztódásba . A klinikai kezelés túlélési esélye 15% , 1000 emberből 150 éli túl , kecsegtető ugye ? Nekem különböző helyeken volt 18 éven , műtétet kemót kihagytam és köszi élek .
2017. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

#1: k...ra nem kene hulyesegeket terjeszteni. Most halt bele egy 40 eves noismerosom abba, hogy ilyen ezoterikus meg 'termeszetes' gyogymod-baromsagok miatt nem hagyta magat kezeltetni, pedig mellrakja volt amit korai eszlelesnel igenis jo tulelesi eselyekkel lehet kezelni.


@Kerdezo: ha jol tudom ezt sosem publikalta, maganugynek tartotta amibol a bulvarfirkaszokat ki akarta hagyni.

2017. dec. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 cogitamen válasza:
53%
A barátnőmnek és nekem 5 éve nagyjából egyszerre diagnosztizáltak mellrákot. Őt egyből műtötték, nálam viszont hamarosan kiderült, hogy gyermeket várok. Én a diagnózishoz képest egy évvel később műtettem meg magam, közvetlenül a kisfism megszületése után. Se hormonkezelést, se sugárkezelést, se kemoterápiát nem vállaltam. A barátnőm mindent végigcsinált, kemót kétszer is. Idén januárban meghalt. Lehet hogy én sem gyógyulok meg, de lehet hogy igen. Eddig nem újult ki. Testem lelkem tiltakozott minden kezelés ellen, úgy éreztem árt nekem. De van aki úgy érzi, az árt neki ha nem kezelik. Mindenkinek szívejoga belátása szerint dönteni. Annyit viszont mondhatok, hogy az én életemre jó hatással volt a daganat, mert általa az élet ismét olyan egyszerű lett, mint amikor gyerek voltam...😊
2017. dec. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!