Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bk-ban miért lett annak...

Bk-ban miért lett annak idején Attilának és Júlinak viszonya? Szerelmesek egymásba?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert a sorozatkészítők így akarták.
2012. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bunkó vagy remélem tudod...
2012. jún. 7. 14:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Hülyeséget kérdeztél, remélem tudod!


Úgy kezelsz egy kitalált történetet, mintha valóság volna.

2012. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
te kezeled úgy. Miért baj, hogy szeretnék visszakapcsolódni egy sorozathoz, amit 1 évig nem néztem?
2012. jún. 8. 08:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaj, csak ide ne jussunk el, hogy az dobálod vissza rám, amit én írok :) Akkor inkább ne írj semmit.

Senki nem mondta, hogy baj, de az se tűnt még fel, senki nem válaszolt még a kérdésedre?

2012. jún. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

csak te válaszoltál, és most már tudom, miért, mert valójában a te kedvenc szerelmi párod Attila és Júli


:P

2012. jún. 8. 13:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, egész nap az RTL szemétjein függök :D

Azért nem válaszolt senki, mert mindenki tudja, hogy ez csak egy kitalált történet, és minden ilyen miért jellegű kérdésre ugyanaz a válasz.

2012. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nézd, egy sorozatot nem úgy néz az ember, hogy az valós történet, szóval ezt ne tedd a jövőben, kérlek, gyerekes!


azóta megkaptam a választ már persze, környezetemben szinte mindenki nézi, ide csak a fiatalok zöme jár, azok nem nézik, szerintem ez természetes!

2012. jún. 11. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!