Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kiderült ki JonBenét gyilkosa?

Kiderült ki JonBenét gyilkosa?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam egy 2006-os cikket, ami azt írja, hogy Patsy (JonnieB anyukája), a halálos ágyán elmondta, hogy ki ölte meg JonBenétet. Az apa volt. "Apja ölte meg a szépségkirálynőt", ez a cikk címe. Sajnos bizonyítékok hiányában nem tartóztatták le Johnt, az apát. Szerintetek igaz?

2017. szept. 17. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos megoldatlan ugy, csak teoriak vannak rola. Legvaloszinubbnek tartjak a testveret
2017. szept. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Sztem john volt a fiàt meg eszköznek hasznàlta.Olyat is olvastam hogy hohnt vagyos az apàt a rokonok jó és szerető apànak tartjàk .Ez mind szép és jó de ezt csak a rokonok làttàk mert ezt mutatta kifelé közben meg kitudja hogy besumzélt otthon a fiàval meg a kislànyàval aki sajnos már meghalt .A fiutestvérét meg sztem befolyàsolta az apa ő meg gyerek fejjel nem tudta hogy mit csinàl nem volt tudatàban és itt az eredménye .Persze hogy belőle is egy érzéketlen alak lett .
2017. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kitudja hogy beszélt*
2017. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok gyanús momentum van az esetben.


A fiú, mármint a szépségkirálynő bátyja elvileg fogyatékos volt, erre több bizonyíték is van.


De szerintem egyébként az apa, anya vagy testvér ölte meg, biztosan nem családon kívüli ember.


Az egész ügy fura egyébként, engem is érdekelne az igazság.

2017. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is az apa volt.

Most azért találták meg a bátyát ebben az ügyben, mert most épp ő az aktuális, ő van terítéken, akin csámcsogni lehet.

2018. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Szerintem is ez a verzio lehet igaz, hogy az apa olte meg a gyereket. Elmeleti sikon atgondolva a tortenteket is ez a legvaloszinubb, es a bizonyitekok is ezt tamasztjak ala. Az anya nagyon megijedhetett, amikor meglatta a halott lanyat,(szomszedok sikolyt hallottak ki a hazbol) de mivel mar ugyis halott volt, igy probalta menteni a meg menthetot. Gondolok itt arra, hogy a ferje tartotta el az egesz csaladot. Az anya haztartasbeli volt, tehat eleg sok volt a veszitenivaloja.

Az pedig, hogy az apa mit mutatott kifele... csak egy dolog. En is sok embert ismerek, aki otthon nem olyan, mint ahogy masoknak mutatja magat.Ki tudja kiben mi lakozik. (jo pelda erre Ted Bundy, aki ugyan sorozatgyilkos volt, tehat mas teszta...de senki sem nezte volna ki belole.)


Nemregen lattam egy videot, amiben egy amerikai medium vette fel a kapcsolatot a kislany szellemevel, aki elmondta neki, hogy az apja gyilkolta meg, az anyja pedig fedezte a tettet.

(Amugy a fiu is eleg fura es gyanus.)

Megis a legvaloszinubb az apa kovette el. Az anya halalos agyan siman beismerhette, nem volt mar mit veszitenie.

2019. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!