Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Titeket befolyásolt valamilyen...

Titeket befolyásolt valamilyen irányba az amikor kiderült, hogy megverte Rihannát Chris Brown?

Figyelt kérdés

És az, hogy Rihanna ezek után vissza ment/menne ahhoz mitszóltok?


[link]



2013. márc. 5. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Miben befolyásolna? Mindenhol előfordul ilyen, ha visszamegy hozzá akkor vagy szereti vagy hülye, legközelebb ha megint kap nem lesz vele tele az internet mert már "megszokott".
2013. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A befolyásolás szónál én arra gondoltam, hogy mondjuk annyira nem tudom "szeretni" Christ, mint előtte! (bár akkor sem kimondottan!) Vagy, hogy ezekután mennyire lehet szeretni őt vagy mennyire lehet elítélni! A befolyásolás szónál a vélemények befolyásolására gondoltam!
2013. márc. 5. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Arról aki egy nőt megver mindig ugyanaz a véleményem, hogy egy kis gyökér fas*zopó! Sztár vagy nem sztár egyre megy.
2013. márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én leszarom.
2013. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
biztos megérdemelte a banánzabáló
2013. márc. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy agresszív állat, le kellet volna csukni és befejeztetni a karrierjét, de előtte jól össze kellet volna veretni 2 nagydarab emberrel.

Mekkora gy gyáva féreg ez?! Megver egy nála sokkal gyengébb törékeny nőt, akit ráadásul elméletileg szeret?! Felháborító!

Eddig se csíptem, de mostantól a nyílvános utálója vagyok!


Robyn meg hülye hogy visszafogadta

2013. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem balra befolyásolt. Az jó irány?
2013. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!