Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Stohl megy Dél-Afrikába,...

Stohl megy Dél-Afrikába, állatkerti oroszlánokra "vadászni"?!

Figyelt kérdés

Úgy látszik, van még a bőre alatt is pénze, ha erre van. Egyébként "vadásznak" is etikátlan és most éppen puskája sincs.

[link]


2010. máj. 27. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem kamu, nem megy sehova mert ilyenkor az útlevelét is bevonják
2010. máj. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Stohl egy f@sz.
2010. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2010. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
32%

elöször is szerintem nem megy vadászni.

Másodszor Stohl András nem egy f@sz...

Azegyik legjobb szinész.

de az tényleg durva h drogozik...

2010. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
az hogy jó színész,még nem menti fel az alól hogy emberként egy nagy nulla-remélem megkapja a büntetését,amit megérdemel-plusz a remek színészi karrierje is nyugodtan véget érhetne ezzel a gyönyörű tettel-nem ez az 1.eset,hogy drogosan vezetett-ok,drogozzon,piáljon,a saját életét úgy teszi tönkre,ahogy akarja,kit érdekel?de más életét veszélyeztetni nincs joga!neki sem,senkinek sem,felőlem lehet a dalai láma is,akkor sem.Mindenki felelősséggel tartozik az embertársai iránt-legyen az családtag vagy egy idegen-Sthol szépen levizsgázott emberségből= az én szememben csak egy f@sz.
2010. máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
RTL Klub szervezi ezt a bizonyos dél-afrikai vadászatot, ahol zárt vadaskertekben kézzel nevelt állatokat, európai állatkertek felesleges oroszlánjait lőhetik halomra unatkozó vérszomjas milliárdosok. Éppen ilyen ügyekben nyomoznak a nagy külföldi állatvédő szervezetek. És most odamegy a Stohl "bánatában" gyilkolászni? Aztán eltűnik a nagyvilágban, a baleset ártatlan áldozatai leshetik, mikor kapják meg a kártérítést! Nagyarcú, jellemtelen alak, semmi más. Köpök rá, miféle szinész, emberileg NULLA.
2010. máj. 27. 19:30
 7/9 A kérdező kommentje:

Már kimentették mindenhonnan a volt nagy szadeszes haverjai.

Jaj de nagyon sajnálom. Azt ugyan lesheti.

2010. máj. 27. 19:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Minek neki puska?Csak bepattan a jeep-be,nyom es kis célzóvizet+port aztán irány a vadon.A trip végén elég lekaparászni a motorháztetőről az "elejtett" zsákmányt...
2010. máj. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vagy lőnek helyette a helyi vadászok oroszlánt és ő csak fotózkodik vele.
2010. máj. 28. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!