Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért mondják, hogy Jungkook...

Miért mondják, hogy Jungkook a legizmosabb a Bts-ből?

Figyelt kérdés
Nem bántani akarom Kookot, de szerintem Jimin izmosabb.

2017. júl. 28. 00:35
 1/4 anonim válasza:

Hát,Jungkookie számomra izmosabbnak tűnik - legalábbis így a kijelzőkön keresztül pillogva, eddig folyton erre a véleményre jutottam. ^^' Nem volt szerencsém még olyan videót szemlélni, ahol nem ő nyert volna az amolyan 'erőiket fitogtató' játékokban/versenyekben (a kamerák előtt). Példának okáért Chimet mondjuk nem egyszer győzte már le szkanderben, szinte erőlködnie sem kellett, emellett pedig simán felkap és a hátára dob egy tagot, ha úgy tartja kedve, nem igaz? :'D


Egyébként olykor én is elgondolkozom magamban ezen a kérdésen, hiszen Jiminről is rengeteg olyan kép létezik a világhálón, amiből kiderül, hogy ő is igazán izmos testalkatnak örvend~

2017. júl. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh értem. Hát...igazad van. Lehet az a probléma, hogy Kookie nem szereti msgát mutogatni, és így nem láthatjuk úgy a kocka hasát, mint Jiminnek :D
2017. júl. 28. 16:58
 3/4 A kérdező kommentje:
[link] Jó, mostmár asszem mindent értek xD
2017. aug. 3. 19:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Mind kettő izmos de most Jungkook különösen kigyurta magát úgyhogy ő az izmosabb :D

Olvastam egyébként neten angolul egy olyat hogyan néznek ki a valóságban és a csaj aki látta őket azt mondta Jungkook bicepsze 2x akkora mint ő maga :''D

2018. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!