Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van nekik barátnőjük?

Van nekik barátnőjük?

Figyelt kérdés
A kpopban a Bangtan boys azaz bts tagjainak bármelyiknek is van-e barátnője?

2017. júl. 23. 16:12
 1/3 anonim válasza:
Ez hogy jön a tinikapcsolatok témába? xD
2017. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem mindgyegy hogy van-e?

Ígyis úgyis csak álmodozhatsz róla, sosem lesz esélyed hírességeknél.

2017. júl. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

Nahát drága utolsó,honnan tudod te azt?! már nem vita tárgyából akadtam le itt az értelmetlen válaszodnál,de muszály vagyok tőled megkérdezni,ismered e azt a 2 idézetet hogy a "Remény hal meg utoljára" és a "Semmi sem lehetetlen!" ?! mert szerintem nem

Aminap olvastam a tagokról és az ideáljaikról,lehet furán fog hangzani,de az volt oda irva mindegyik ideáljába,hogy nem híres lányt szeretnének barátnőnek,hanem egy egyszerű hétköznapi lányt,mondjuk megis értem miért..ez lényegtelen.NOS:

1.Lehet nem annak szándékába állt,hogy álmodozik vagy hasonlók,csak csupán rá kérdezett,de evel te most rendesen lelombozhattad szegényt

2.Már miért ne lenne esélye?olvastam h jöhet bármiféle nemzetiségű,sőt..legyen dupla szemhéjű lány,mert ugye az most nagyon menő koreába,és minden lány ott RÁNK akar hasonlitani,képesek kés alá feküdni,csak szerezzenek egy kis európai kinézetet,szóval nyugi kérdező,még mindig van esélyed

3.UGYANANNYI ESÉLYE VAN NEKI,MINT PL BÁRMELYIK KOREAI VAGY EGYÉB NEMZETISÉGŰ LÁNYNAK

+1 olvastam hogy a tagoknak nem igazán számit,hogy néz ki egy lány,a belsőt nézik és a cukiságot,lb evel minden idol/civil igy van koreába,ott nem a segg meg a mell játsza a fő szerepet,hanem az h a lány milyen belülről,V-nek különösen tetszik még ha egy lány szereti a gyerekeket:)! mondjuk ez cuki,szóval fel a fejjel kérdező,sosincs semmi veszve


neked pedig,kedves utolsó,jó lenne elgondolkoznod azon amit irsz,nem egy olyan egyszerű lány van,aki hirességhez ment férjhez,járt vele stb stb,a flegma kommentjeidet pedig gondold át,mielőtt leirod,mert sokakat lelombozol vele

KÖSZÖNÖM.

2018. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!