Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Polláról?

Mi a véleményetek Polláról?

Figyelt kérdés
Egy videós (aki nem tudná @-@)

#YouTube #Polla #Polla videós
2017. júl. 22. 22:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Azt hogy rettentő buta a csaj, hányok tőle, és a hozzá hasonló csajoktól. Némelyik videóját megnéztem, azoknak a videóknak semmi értelmük nem volt, de egyáltalán, csak játszotta a fejét meg vigyorgott.
2017. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Polla nem az Űrgammákban volt?

Egyébként szerintem is egy pocsék videós, 1 minőségi videója nincs.

2017. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Én nem tudtam, ki ez!

Most megnéztem 2 videóját, és pocsék. Semmi egyedi nincs benne.

16/L

2017. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Én is így vagyok :P
2017. júl. 22. 22:56
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Hát régebben elkezdtem nézni szimpatikus volt. Aztán összejött ezzel a nyikhaj Dezső Bencével és teljesen megváltozott beképzelt ribi lett.
2017. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Se nem szép, se nem okos, és még beszélni sem tud.

A videóiban nincsen fantázia, egyenesen unalmasak.

Kislányként akar másoknak tanácsokat adni az élet "nagy" dolgairól, ez nekem már több, mint nevetséges. :D

De ahogy elnézm rengetegen adják alá a lovat, hogy milyen jó videós, pedig saját maga is láthatná hogy amit csinál az egy nagy kalap sz@r.

2017. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
78%
Én régebben néztem pár videóját akk nm volt vele úgy bajom..de most h összejött ezzel a gyerekkel így beképzelt lett de nm tudom mire
2017. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

Barátnőm egy suliba járt vele, ameddig ugye magántanuló nem lett. Azt mondta, hogy látszik rajta, hogy ő az a tipikus beképzelt gazdag csaj, aki szeret különcködni az osztályban. (Ezek igazak)

Videók alapján meg csak annyit tudok mondani, hogy eladta magát és semmi egyediség a lányban, de a 11-12 éves rajongótáborának jó ez, szóval hadd csinálja, max nem nézem. :D

2017. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Amikor az Anett&Ancsás csatornán volt nekem szimpatikus volt. Aztán elindította a saját csatornáját meg összejött Bencével és úgy érzem előjött az igazi arca.

16 évesen, nulla élettapasztalattal azt hiszi, hogy ő már letett valamit az asztalra, csak mert van nem tudom hányszázezer feliratkozója, aminek a 98%-a 9-11 éves kislány. A videói meg amúgy semmiről nem szólnak. Az ilyen "Komoly Témás" videói (a kiközösítésről például) kb. arról szólnak, hogy panaszkodik, aztán a kis rajongói tudják neki írni, hogy "jajj Polla pedig szerintem olyan szép vagy <3"

Már így is látszik rajt, hogy sok a pénzük, mert most őszintén... Egy ilyen külsejű lány valószínűleg nem úgy lett modell, hogy valaki felfedezte. De azért neki MINDEN EGYES videójához kell egy rohadt szponzor meg még egy teát is elkellett magáról neveztetnie o.o őszintén miért? Hát csodálkozik az ember, ha már 2 iphoneja is van?

Nekem nagyon nem szimpatikus... Olyan dolgokról beszél nagy bölcsen, amikről alig van bármi fogalma.

Meg ez a Dezső Bencés dolog... Oké jöjjenek össze. De azért nem kell minden videót közösen csinálni, meg majomkodni ask.fm-en, meg minden létező közösségi oldalra odaírni egymásnak nyilvánosan hogy "szeretlek". Érdekes más youtubereknek is van barátja/barátnője, de sokan még a nevüket se mondják meg, ők meg beülnek a kamera elé, betakarózva hogy "jaj, ne értsétek félre, hideg van itt". Polla 16, Bence 19 éves. Nem hiszem, hogy életre szóló szerelem lenne. Ha majd szétmennek kíváncsi vagyok mit fognak csinálni... Oké, maximum letörlik a videóikat közösen, de a youtube tele van már, a kis 10 éves rajongók moviemakerrel gyártott "fanvideói"val (meg persze más közösségi oldalak is a Pol!ce-s képekkel), hát eléggé kellemetlen lesz majd akkor nekik, meg ha esetleg lesz következő párjuk.

Amúgy a csaj rohadtul beképzelt. Állítja, hogy ő önbizalomhiányos, de azért minden második instagram képén a testét mutogatja.

2017. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

Őszintén szólva engem baromira irritál :D Dezső Bence szintén.

Egyik videósban sincs semmi egyediség, és csak a pénzért mennek. Szerintem a kapcsolatuk is a pénz miatt van.

2017. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!