Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy ismerjem fel/jegyezzem...

Hogy ismerjem fel/jegyezzem meg könnyebben a BTS tagokat?

Figyelt kérdés

Nemrég ismertem meg őket de azóta egész nap őket hallgatom és nagyon megszerettem őket de nehezen ismerem fel őket.

J-hope, Rap monster, V, Jimin-t egyből felismerem de JK,Suga ès Jin-t keverem néha :D



2017. júl. 8. 21:51
 1/5 krumplismasni válasza:
Én úgy tanultam meg, hogy sok lyrics videót néztem. Minel tobb fajtát, így egyre tobb kepet lattam róluk utánna már feltudtam őket ismerni. Remelem tudtam segiteni.
2017. júl. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy jegyeztem meg őket, hogy van a Weekly Idol, és youtubon van fent magyar feliratosan, és nagyon sokat segített, meg vannak K-Flyers (nem tudom jól e írtam) csatornáján rengeteg magyar feliratos Bts videók, és amikor megjelenik a felirat, ott van előtte, hogy ki mondja.
2017. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen én is néztem ilyeneket köszönöm :) előbb utóbb úgyis megjegyzem
2017. júl. 9. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, sikerült már? :) Nekem 1 hétbe telt mire megtudtam különböztetni az arcokat. Most meg már látom, hogy teljesen különbözőek, pedig az elején egyformának tűntek.
2017. júl. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon jó az arcmemóriám, szóval 1 nap alatt megjegyeztem őket. Szerintem mindannyiuknak egyedi arca van, mert nincsenek átszabatva, mint az idolok többsége.

Lényeg a lényeg, tippet azért adhatok. Időrendi sorrendbe nézd végig az ÖSSZES eddigi klipjüket, amiket hétszer újranézel, hogy mindig egy bizonyos tagra fókuszálhass.

Érdekes tény, hogyha pl. összehasonlítjuk Jungkook '13-as és mostani képeit, egy laikus kapásból rávágná, hogy két külön embert lát.

Szóval, ha végigköveted a videókon keresztül, hogyan változott a külsejük (szerencsére Jungkookon kívül a többieknél ez nem annyira látványos), akkor végül nem fogod összetéveszteni őket, mert az agyad hozzászokik az arcszerkezetükhez és vele együtt a változásukhoz is (hogy tudományosabban fogalmazzak).

Ha elragad a név, nézz minden tagról külön-külön fanmade videót, bár szerintem arra már nem lesz szükség, ha az előbbi tippet megfogadod.

Na meg ugye a hangjuk és a bandában betöltött pozicíójuk is nagy segítséget nyújt.


19L

2017. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!