Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpop bandák tagjainak a nevét...

Kpop bandák tagjainak a nevét hogyan jegyezzem meg?

Figyelt kérdés

Igazából nem is nagyon a nevekkel van bajom, hanem azzal, hogy arcokat társítsak a nevekhez, mert az idolok szinte mindig változtatják a kinézetüket...

Két banda van, aminek minden tagját felismerem akármikor, akárhol, a BTS és a Bigbang (bár ezeket sem tudom, hogy hogyan sikerült megjegyeznem :D )


Valaki valami tipp? :D



2016. dec. 27. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézegess képeket, videókat róluk. Elég a fanvideo is, de show műsorokat is nézhetsz. Vagy ha van saját kis műsorjuk mint a BTS-nek a Bangtan Bomb(vagy a VIXX-nek a VIXXTV stb.), azok által is könnyen megjegyezhetőek. Én legalábbis általában így szoktam.
2016. dec. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Én műsorokat néztem :D Egész hamar megtanultam ki kicsoda. Még a color coded videók a jók. Az is segít. De minél jobban benne vagy a kpopban meg ilyenekben és minél több bandával találkozol annál egyszerűbb lesz. Nekem legalábbis utána nagyon könnyen ment, hogy a nevet az arcot társítsam
2016. dec. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Az elején még nehéz, de ne aggódj menni fog! És valóban, minél több bandát megismersz annál könnyebb. Én már nagyon sok bandán vagyok túl és már nagyon könnyű. Én például még úgy jegyzem meg könnyen őket hogy megnézem a Weekly idolt. Ha nem ismered akkor ajánlom ezt a műsort mert nagyon jó! :)
2016. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálkozom azokkal, amiket írtatok :)
2016. dec. 28. 12:20
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért kéne megjegyezned a tagok nevét?
2016. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert rossz érzés, ha nézek egy mv-t, vagy csak látok róluk egy képet és nem tudom, hogy ki kicsoda... Meg úgy alapból is, szerintem egy kicsit gáz, hogy úgy szeretsz valamit/valakit, hogy nem tudod még a nevét sem.
2016. dec. 28. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézz tagonként róluk sok képet, esetleg videókat. Vannak oldalak, ahol infók vannak róluk, azokat is olvasgasd. Én a legjobb úgy jegyeztem meg a tagokat, hogy sok Show-t néztem. Nézd te is pl. a Weekly Idolt, ezzel lehet a legjobban megjegyezni a nevüket, vagy esetleg After School Club és még ezekhez hasonló. :-) De ha gondolod privátban segíthetek. Sok sikert!
2017. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!