Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A csaj aki a Körben játszotta...

A csaj aki a Körben játszotta Samarát, tényleg megőrült?

Figyelt kérdés
A japán horrorra gondolok, nem a feldolgozása. Azt hallottam, hogy megőrült, mert már félt önmagától.
2010. máj. 20. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, h megmutatták neki még akkor a filmet, és nem bírta feldolgozni ahogy kinézett és bekattant és ezért diliházba csukták. De csak hallottam, szóval nem biztos...
2010. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Valkyrja ***** válasza:
van egy másik horrorfilm, a Dark Floors, amiben egy hasonló korú kislány játszott egy skizofrén autistát. én róla hallottam, hogy megzakkant tőle, pedig abban nem volt kimaszkírozva egy jelenetben sem. tehát szerintem nem kizárható.
2010. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ne haragudj, de amit az előbb írtam az nem igaz.

Itt az IMDB adatlapja:

[link]

Biztos nem csukták be sehova, mert forgat még mindig, mondjuk inkább epizódszerepeket. De van róla mostani kép is és nem úgy néz ki rajta mint egy elmebeteg.

2010. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem őrült meg de szegény csajnak az egész életére ki fog hatni ez a "trauma".. Én nem is tudom, hogy lehet ilyet tenni egy kisgyerekkel, hogy horror filmeket mutogatnak neki, saját magáról...
2010. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz.
2010. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán hogy 12 évesen egy horrorfilmben játszik, amitől még egy 30-as ember is össecsinája magát...
2010. máj. 21. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Hát ez az! Mondjuk láttam már sokkal durvább horrort is mint a kör, de azért az sem egy gyerekfilm...
2010. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!