Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kollinger Szabolcs youtube-ert...

Kollinger Szabolcs youtube-ert mennyien néznék, ha nem lenne fogyatékos?

Figyelt kérdés

2017. júl. 4. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevesen. Most se értem miért nézik, nekem emberileg rohadtul unszimpatikus.
2017. júl. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tegnap "ismertem" meg, a drámázása végett. Nem értettem, miért kell hisztiznie amiért kevesen nézték, de adtam neki egy esélyt. A következő sokk akkor ért, mikor megláttam a divatbemutatós videóját, amiben már a címben is szerepel az a bizonyos b betűs szitokszó, és a videóban is előszeretettel használja, pedig beletekertem.

Egy "normális" videóst szétoltottak volna az előbbi videó miatt, (ha egy videós száján kicsúszik egy olyan mondat, ami arra add következtetést, hogy a nézetégert csinálja, már habzik az emberek szája a felháborodástól)neki pedig motivációs videót csinálnak, támogatják, sőt, az emberek bocsánatot kértek, amiért nem értek rá, hogy nézzék azt az élő adást, amiről nem is tudtak, mert nem hirdette meg előre.

Ez engem nagyon zavar. Tudom, ne foglalkozzak vele, nézzek mást, de a helyzet nem ilyen egyszerű. A fogyatéka miatt lelkiismeret furdalásom van a saját érzéseim miatt. Még sosem fordult ilyesmi elő.

2017. júl. 4. 10:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nyomorából kovácsol nézettséget,a sok buta kiscicás filmen szocializálódott vajszívű naiv idoóta meg sajnálatból majmolja,egy nyomorúságos szerencsétlenkedés az egész ember a csatornájával együtt.
2017. júl. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elfogott a hányinger, a rengeteg nevergiveup komment láttán, amit megint haseo terjesztett el. Ne adja fel a youtube-ozást, amin azért gondolkozott, mert kevesen nézték. Ami egyébként nem igaz, ahhoz képest, hogy mennyi feliratkozója van. .-.

Egyébként voltak olyan kommentek, hogy aki dislike-olja a videót, az szörnyeteg.

2017. júl. 4. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

baj az, ha életemben most hallom a nevét először?


ha valami nem érdekel, mégis miért kell egyáltalán foglalkozni vele?

ha van olyan hülye, aki nézi, hát nézze, kit érdekel...

2017. júl. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most is nyomatja mindenki hogy nevergiváp meg hogy régóta nézi, mosolyt csal az arcára meg a többi hülyeség szóval ez alapján mond azt hogy nem azért nézik mert fogyatékos.
2017. júl. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg a videó is unalmasak, semmi zene alatta, csak nézi a képernyőt és néha beszél. Jobban járna ha vlognál maradna.
2017. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!