Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem ismerik félre...

Csak szerintem ismerik félre Ariana Grandét?

Figyelt kérdés
Azt mondja mindenki ,hogy attól függetlenül,hogy nincsenek annyira jó számai a hangja a popp sztárok közül a legjobb. Hogy egy kicsi lányból (nő) ekkora hang kijon meg ,hogy a legtisztábban énekel autonom (lehet rosszul írtam sorry). A youtube-on fent lévő stúdióban felvett számait ugyan olyan minőségben ,sőt még olykor jobban is eltudja énekelni. De én egy olyan videót nem hallottam még ahol tisztán énekel meg ,hogy olyan nagy hangja lenne.Vannak számai ami tetszenek de nem hiszem ,hogy ekkora sztár lenne. Gyönyörű nő meg minden de szerintem nincs nagy és annyira hűha de szép hangja. Szerintetek ?

2017. jún. 23. 18:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
iGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4444444!!!!44!!!!!!!CSAK TE ISMERED FÉLERE
2017. dec. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

[link]

Szerintem ezután a videó után megnézhetitek mégis milyen szép hangja van, és mekkora tehetsége :)

Tudom, ez sok emberbek csak nyivákolás, de sok ember ilyen magas hangokat ki se tud adni magából..:)

2018. máj. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nagyon erős, es szep hangja van. 4 oktávot nem mindenki képes kiénekelni.
2021. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!