Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem ismerik félre...

Csak szerintem ismerik félre Ariana Grandét?

Figyelt kérdés
Azt mondja mindenki ,hogy attól függetlenül,hogy nincsenek annyira jó számai a hangja a popp sztárok közül a legjobb. Hogy egy kicsi lányból (nő) ekkora hang kijon meg ,hogy a legtisztábban énekel autonom (lehet rosszul írtam sorry). A youtube-on fent lévő stúdióban felvett számait ugyan olyan minőségben ,sőt még olykor jobban is eltudja énekelni. De én egy olyan videót nem hallottam még ahol tisztán énekel meg ,hogy olyan nagy hangja lenne.Vannak számai ami tetszenek de nem hiszem ,hogy ekkora sztár lenne. Gyönyörű nő meg minden de szerintem nincs nagy és annyira hűha de szép hangja. Szerintetek ?

2017. jún. 23. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs olyan nagyon nagy hangja, de azért sok popénekessel szemben ő legalább jól tud énekelni és viszonylag különlegesebb hangja van. Szóval a pop énekesek közül én a jobbak közé sorolnám. Van még a közepes, futottak még kategória, meg van a jesszus ebből hogy lett énekes kategória. Utóbbiban Katy Perryvel, aki élőben egyszerűen borzalmas, csak az autotuneal lesz hallgatható. Ég és föld a kettő énekesnő. Azért azt viszont nem mondanám, hogy a popsztárok közül a legjobb. Adele, Lady Gaga és Sia szerintem jobb egy kicsit, de lehet azért is mondom ezt, mert én nem szeretem a túlzott hajlítgatást, Ariana meg azt csinálja.
2017. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja meg a személyes kedvencem a pop énekesek közül: Carly Rose Sonenclar.
2017. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

igen én is egyetértek az előző válaszokkal, hogy a többi énekeshez képest azért szerintem sokkal magasabb szinten van (az éneklésben) Pl. Ariana Grandét nem lehetne összehasonlítani Selena Gomezzel akinek élőben elég gyenge hangja van... https://www.youtube.com/watch?v=1Bw2qOIMq7A

https://www.youtube.com/watch?v=VVYTzauIb_4

És bocsi ha ezzel megsértettem valaki Selena rajongót!!

2017. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Ariananak csodálatos hangja van! Egyszerűen utánozhatatlan, lehetetlen. Próbálok vele együtt énekelni miközben hallgatom a zenéit, viszont elérhetetlen az a hangszín amit ő elér. Kàprázatos
2017. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Ariana Grande nagyon szépen énekel írd be a youtubera hogy Ariana Grande - DAngerous Woman (Capuella)



A capuella fontos ott minden hangizé nélkül énekel nézd végig elképesztő

2017. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem nagy durranás. Én nem értem mit esznek annyira rajta, hol van annak a csajnak jó hangja? Inkább nyávogás amit csinál, és ezt nem sértésből mondom, egész egyszerűen nekem az nem éneklés, szerintem nincs jó énekhangja. Szépnek szép a csajszi, meg van egy-két száma ami jó, de én nem sorolnám a nagy énekesek közé semmiféleképpen. Lady Gaga pl. mérföldekkel jobb énekesnő.
2017. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs nagy hangja. Semmi különleges nincs benne. Csomoan csak azért szeretik mert szép. De a szépség nem minden. Nem hallgatok olyan sok pop zenét de kapásból mondok 7 enekesnot akinek sokkalta jobb hangja van mint neki. De ez csak az én véleményem
2017. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ariananak egyaltalan nincs nyavogos hangja. Az enekles es a nyavogas ket kulonbozo dolog🤣 [link] Nem lehet enekeseket ossze hasonlitani minden eneked valami masban jobb..
2017. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Meghallgattam a mostani albumat . De nem ugy alltam hozza ,hogy ugy is rossz lesz hanem ,hogy most ugy mintha eloszor hallanam. Eloben is hallgattam koncerteket. Vegighallgattam 1.5orat es elismerem ,hogy tevedtem de nagyot.
2017. júl. 10. 21:37
 10/13 A kérdező kommentje:
Tenyleg nagyon tiszta es szep hangja van eloben is. Egyantalan nem mas mint a kiadott youtubeos szamai. Valamit most csak egy pelda a "Thining bout you" szama eloben sokkal jobban tetszik mint felvetelen.Lenyugozo mekkora hangja van
2017. júl. 10. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!