Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek milyen alakja van...

Szerintetek milyen alakja van Katherine Langford-nak? (13 reason why)

Figyelt kérdés

2017. máj. 11. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen olvastam a könyvet, de nekem nagyon nem tetszett, a főszereplő lány nagyon antipatikus volt ehhez méltón is képzeltem el, csúnyácskának rossz helyeken elhelyezkedő enyhe felesleggel.
2017. máj. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Közben rájöttem, h az nem a főszereplő csaj neve. Túl szép ez a lány arra a szerepre. Az alkatával nincs bajom, de jobban szeretem a nőiesebb vonalakat, nála eléggé egyben van a mell-derék-csípő.
2017. máj. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ő Hannah Baker... végülis ő (is) a főszereplő...

Én a sorozat nézése közben lényegében beleszerettem, így spoiler nélkül a történtek elé szomorúak voltak számomra. Természete úgy összességében szerintem nem volt rossz. (könyvet majd csak fogom olvasni)

Nálam arcra teljesen rendben van, 10/10, viszont alakra azért ezt nem tudnám elmondani. Nem mondom, hogy csúnya, vagy rossz. Kissé vékonyabb formásabb nálam az ideál. Alakra én körülbelül 10-ből 8 körülire tenném valahova, ami azért nem rossz pont...

De hát senki sem tökéletes :) Összességében viszont simán összejönnék vele :D

2017. máj. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az utolsó válasz nagyon aranyos volt!


Igazából azért érdekel, mert szerintem gyönyörű lány, de nem olyan vékony, mint amit ma elvárnak. Főleg egy színésznőnek. De neki nem is kéne fogynia, mert így gyönyörű.

2017. máj. 11. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!