Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Luke Hemmings? (többi lent)

Luke Hemmings? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ismeri valaki Luke Hemmingset?Ha igen akkor szereti,szerinte megváltozott ezalatt az 5 év Alatt?Jó vagy rossz irányba?A barátnőjéről mit gondoltok?

2017. ápr. 15. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hogyne, személyesen
2017. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az ilyen és ehhez hasonló válaszolók inkább kíméljenek meg..
2017. ápr. 15. 21:41
 3/5 Vivi Clifford ***** válasza:
Hát az öt év alatt szerintem szerintem egy kicsit komolyabb lett. Nekem a barátnője is szimpatikus és bírom. De rengettegen nem szeretik Arzayleat amit igazából nem tudom higy miért
2017. ápr. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Eléggé megváltozott, szerintem pozitív irányba. Bár néha hiányzik a régi luke... Arzyt meg nem értem teljesen miért bántják. Ha luke boldog vele, nem értem minek belekötni szegénybe... tény h sokat sminkel, de azzal is és anélkül is alapból egy szép lány. A fűről meg már ezer éve leszokott.
2017. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
79%
Szerintem negatív irányba rengeteget változott... Sokkal komolyabb lett (ami még nem is baj) de már sajnos nem a mosolygós kis pingvinünk. Szharzikát személy szerint megkéselném, mert többek közt ō változtatta meg Lukeyt meg alapból is egy qrva. Láttam hogy ír a rajongóknak, és bunkó. Nem kell most ezért engem letámadni, elmondtam a véleményem.
2017. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!