Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted ki a legirritálóbb...

Szerinted ki a legirritálóbb celeb és miért?

Figyelt kérdés

Ki az akit legnehezebben bírsz elviselni, ha meglátod már el is kapcsolod a TV-t?


Nekem Pumped Gabó az abszolút befutó.


Már meglátom, az agyamba megy fel a pumpa, hogy ki és miért sztárol egy ilyen embert, aki nem elég hogy buta mint a föld, de még bunkó is és nem is vicces. Annyit csinált, hogy majomkodott egyet valamelyik fesztiválon és felrakták a netre. Sok ilyen antisztár van, de azokon legalább röhögni lehet. Bartos is 1000x szórakoztatóbb, mint ez a senki. Nem mellesleg ő egy orvosi csoda amit művel, arra nem képes akárki, bár tény hogy elmebeteg.


De hogy elismert művészekkel nem hogy egy lapon szerepel, hanem egy műsorban is, az felháborító.

Most meg kapott egy külön valóságshowt, hogy milliókat kaszáljon a megírt történetekkel? Ez már vérlázító.

Mit tett le az asztalra ez a gyerek?

Győzike sem a tipikus példakép, akire generációk néznek fel büszkén, de neki legalább van rendes szakmája, vállalkozása, volt egy zenekara, nem csak abból élt, hogy a házát bekameráztatta. Nem mellesleg szerintem egy vicces, szórakoztató karakter, akit annak idején lenéztek meg hogy hú ilyen szennyet ad a TV. Tudták volna, hogy jön egyszer egy ilyen díszmajom..., visszasírják sokan a Győziéket. De tudjuk mindig van lejjebb, mi lesz ezután??


2017. ápr. 2. 03:43
 1/6 anonim válasza:
40%

Emma Watson


a hideg kiráz tőle..szerintem egyáltalán nem olyan jó nő mint mondják, meg utálom a nagy élfeministákat

irritál a hangja

2017. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Emma Watson-t nem utálom, de nem is kedvelem. Ezt a femináci vonalat viszont nem erőltetném a helyében, ez engem is irritál. De ő legalább letett valamit az asztalra Gabóval ellentétben.
2017. ápr. 6. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Patai Anna, Justin Bieber, Szikora Robi, Kovács Ákos, Király Viktor, csak hogy párat említsek.
2017. ápr. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Justin Bieber-t ki nem állhatom én se, de a felsoroltak közül Ákost és Viktort sem szeretem, mindkettő nagyképű és Ákos túlzottan kormánypárti és lekezelő beszólásai vannak.
2017. ápr. 13. 01:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki nem az?
2017. ápr. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ki nem az? Lehetne sorolni, nem csak irritáló celebek vannak.

Pl. Peller Anna és a férje szerintem egészen szerethetőek és normálisak, de nekem pl. Balázzsal és Vadon Janival sincs bajom, bár tény hogy van egy stílusuk, amit sokan nem kedvelnek. Molnár Andrea is teljesen rendben van, Csonka András sem gáz szerintem (csak kicsit unalmas figura), Mucsi Zoltán pedig az egyik legnagyobb forma, bármiben láttam, mindenben csak hozzátett a produkcióhoz.

2017. ápr. 20. 07:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!