Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » BTS Jiminnek ki a hasonmása?

BTS Jiminnek ki a hasonmása?

Figyelt kérdés
Vki segitsen már , ha nem lehet az enyém akkor legalább a hasonmása legyen már az enyém .

2017. márc. 29. 14:19
 1/8 anonim válasza:

Szia,hát ez igen furcsa gondolat szerintem.

Nemhiszem,hogy lenne hasonmása ha meg esetleg lenne valahol eldugva a nagyvilágban szerintem ez hülyeség.Lehet,hogy hasonlít rá de nemugyanaz a személy és nagyon kicsi(legypiszok esélyű)a valószínűsége,hogy a személyiségük egyforma.Én legalábbis azért imádom Jimint mert elképesztő imádnivaló a személyisége(persze a kinézete is,de azt most nem ecsetelem).Szóval nem látom értelmét egy pót Jiminnek akárhogy néz ki.

2017. márc. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kinézetre, vagy belső értékekre irányulva hasonmás? Több, mint valószínű, hogy nem fogsz hozzá foghatót találni. Keresheted mindenkiben a mosolyát, a kis termetét, a nagy szívét...

Egyediség, Jiminnek van egy utánozhatatlan személyisége, ami egyszerre édes, humoros és ,,szexi" ...ezeket más-más arányokban másban is fellelheted.

Állj meg két lábbal a földön, jársz nyitott szemmel!

Jimint nem fogsz találni, de hasonló személyiség-külsőjegyekben semmi sem kizárt.

2017. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem :(
2017. márc. 31. 09:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Remélem azért egyszer átölelhetem , mert hogy ha már nem lehet az enyém akkor legalább had érintsem meg xd
2017. márc. 31. 10:03
 5/8 álmosalma95 válasza:
Wow.😍 én is így vagyok vele.😂😂 ha akarod kereshetjük együtt a Jimin kettőt. De azért az eredeti ,az eredeti marad.
2017. ápr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehéz akárkinek megtalálni a hasonmását. És egy hasonmás (nem az "igazi") lehet hogy kívül szép de lehet belül egy g-ci.
2017. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk Jimin kicsit hasonlít Jet Li fiatalabb énjére. xD


Mondjuk a fajuk nem egyezik meg de azért nekem mindig ő jutott róla eszembe XDD

2017. ápr. 4. 09:07
 8/8 anonim ***** válasza:
BAP Zelo
2017. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!