Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok na itt ez a srác!...

Lányok na itt ez a srác! Vonzó mi?

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 16. 18:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Justin Bieber!


Most próbálom nem figyelembe venni,hogy amúgy mindenki folyamatosan le..bizza és stb.


Szerintem alapvetően egy nagyon szép FIÚ. Nem férfi, ez nem az a kategória!:) De kimondottan szép srác az arca és a szemei a legszebbek. Nekem tetszik a haja is. Majd egy 15 év múlva lehet férfias férfi lesz belőle. Most nem az.


Ja és nekem nagyon nem az esetem:) Én a FÉRFIAKAT szeretem. Nem a kisfiúkat:)


L

2017. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Utálni ezt a gyereket legalább olyan divat, mint szeretni, persze a legtöbb utálója vagy irígyli és azt mondja ő biztos nem lenne ekkora majom ha ilyen népszerű lenne, pedig legtöbször de...:D

Elismerem, hogy egyébként olyan amilyen, hallani róla, hogy mekkora a pofája stb. de gondoljatok bele tulajdonképpen ez a közeg nevelte fel, az a tinicsaj imádat stb. ne igazán lehet hibáztatni érte, valaki az ő tehetsége vagy hírneve nélkül is ugyan ilyennek hiszi magát szóval...ha nem tetszik nem kell vele foglalkozni és ennyi.

2017. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Nekekm nem jön be, pedig alapjáraton nincs bajom azzal, ha valaki gyerekesen néz ki.

Ezt a hajat viszont utálom, és nagyon sokszor jár szakadt ruhákban, ami nekem nem vonzó.


Amúgy miért írsz ilyen fellengzős stílusban?

2017. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

# 4


Azért ír így, mert be akarja bizonyítani, hogy a gonosz nőknek csak a külső számít. Brühühühühüüü.

2017. márc. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, engem kifejezetten taszít.

L

2017. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Ment a jelentés
2017. márc. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%

Tényleg nincs benne semmi férfisság,vagyis nagyon nőises az arca. Kisfiús. Pedig már legalább húsz éves. Nem normális.

De nem tehet róla. Ez is egy környezeti hatás, hormon kezelt gyümölcsök,zöldségek,állatok. Az ivóvízben is hormon van a fogamzásgátlók által.

Ezért van ilyen sok impotencia/merevedési zavara sok srácnak.

2017. márc. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Hah, visszatért a megszállott bieber bálványozó gyökér, aki egy éve napi 3 ilyen kérdést felrakott...
2017. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
0 fériasság benne. Ok még nagyon fiatalka is, de semmi. Kisfiúként is lányos volt az arca, de attól még lehetne férfias kisugárzása, de az sem férfias. Most kb 20-22 de most sincs benne semmi férfias, olyan mint egy kisiskolás.
2017. márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!