Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti mit gondoltok erről? (BTS)

Ti mit gondoltok erről? (BTS)

Figyelt kérdés

Nem olyan régen csöppentem bele a Kpop és a BTS világában. Most láttam ezt a videót és eléggé elkezdett ez érdekelni... (videó: [link] meg hát ugye, ott vannak a fiúk szólószamaihoz készült kisfilmek amikből jön össze, úgymond, a WINGS (a név mint WINGS gyűrűket jelent?) albumboritojan lévő körök. Aztán ott van ez a turnétrailer, tudjátok..most nem jut eszembe a teljes név, de a..2017..episode |||." -rol beszélek.

Valaki ezt is elmagyarazhatna...

az a helyzet, hogy sok mindent nem értek/tudok még a bandával kapcsolatban szóval valaki tisztázna nekem ezt a dolgot? Mi a leghihetobb teória? Jint és V a valóságban egyik személy?? ??? 😂 az egész BTS köré ( a számai köre, megvan ha nem ismerjük a összeshez,de ugye a kisfilmekhez megyek a Bs&t-hez biztosan... Aztán a videóban említve lett meg az I need you is...) épülne egy történet? mi lenne az üzenete? Mit gondoltok erről? oldalakat amik ezt elemzik ki, kuldhettek.

Sajnálom, de nem tudok fogalmazni és elég zavarodott vagyok. tanácsos előbb a videót megnezni

Válaszokat köszönöm



2016. nov. 23. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Jin és V egy személy??

???......


Mi ??

(Elmagyaráznád, egy szót se értek)

2016. nov. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a ciki hogy én sem. De van egy (szerintem hülye) teória, hogy Jin és V egy személy. Ennél többet én sem tudok,én is hallottam, de ennyit.
2016. nov. 24. 21:17
 3/9 A kérdező kommentje:

Meg ha nem is az osszeshez * meg*

Sajnálom, elirta a telefonom 😂

2016. nov. 24. 21:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Wings azt jelenti,hogy szárnyak!

Amúgy tényleg rengeteg teória van ezekről az M/V-kről! Pl. Jin nem hak meg, csak a többiek pl. Suga felgyújtja magát, J-Hope túladagolja magát, V öngyilkos lesz stb. De szerintem a videó tök értelmes. Van egy csomó minden,amit én sem értettem. Itt van pár link,amit ha elolvasol valamennyire megérted a dolgokat (nekem legalább is bevált) ;) [link]

[link]

2016. nov. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
De ezek mind csak azok a dolgok, amiket a fanok látnak benne. Amúgy V nem öngyilkos lesz, hanem gyilkos, mint láthatjátok az I Need You original version-ben is. És amúgy én is csomót olvastam utána, de minden helyen máshogy írták le. De ez a gonosz téma nagxon fel van vetve mostanság náluk, de az szerintem egyértelmű hogy V. A többi meg Coming Soon.
2016. dec. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 diuska2002 ***** válasza:
Az Butterfly-ban Jin még a halála előtt van a fiúkkal. Már meghalni készül és ezert mindent meg akar orokiteni a kamaraval. Az I need you-ban Jin már egy vilagos szobaban haldoklik es a video vegere meghal vagyis elszolitja a halal. Es minden tag mashogy kezeli az erzeseit es nagy hibat kovet el. Suga ongyilkos lesz,V megoli az apjat,J-hope ongyilkos lesz. A Run-ban Jin mar meghalt de a fiuk vissza akarjak a bulikkal satobbivel hozni a vele toltott idoket es ugy gondoljak Jin meg veluk van de valojaban nem,a fiuk Jin miatt futnak. Jungkook rajon hogy ez felesleges es Jin mar reg nincs veluk igy beszelni akar Suga fejevel,aki beduhodik es elkezdenek "verekedni". Jungkook a verekedes kozben megoleli Sugat az egyutterzes szempontjabol de Suga elloki magatol es Jungkook a kanapera esik. Ekkor Suga eltori az uveget majd folytatjak azt amit elkezdtek. Jungkook ebbe mar nincs benne hisz o leul gondolkozni...
2016. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 diuska2002 ***** válasza:
Kesobb az autok rongalasa resznel mindannyian vandalkodnak es szinten Jin miatt mivel ne, tudjak magukat kezelni. Az erzelmek elfolytasa altal ujra futnak a kocsi utan amit "alitolagosan" Jin vezet. Majd mikor felulnek a kocsira csak 5 fiu van a platon es Rapmon nincs veluk. Ebbol kiderul hogy nem Jin vezette az autot hanem vegig Rapmon,es Jin csak lelekben van veluk. Jimin eleget egy kepet amin csak hatan vannak es Jin szinten nincs ott veluk testben. Anklipp vegen amikor setalnak Jungkook visszafordul mivel rájon hogy Jin vegig figyeli oket. Ennyi a 3 dalnak az osszefuggese es a klipp jelentese ...
2016. dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 diuska2002 ***** válasza:
Szerintem ez egy egész jó teória és logikusis..remélem elnyeri a tetszésed;)
2016. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég érdekes ezt így olvasni,igy még jobban megszerettem a fiúkat, annyira hogy is mondjam..annyira okosak és segítőkészek próbálnak lenni, tényleg igaz hogy a dalok és cselekedeteken keresztül próbálnak üzenni a rajongóknak
2018. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!